Новинка! Перші в Україні Dots-карти акварельних фарб від ROSA Gallery.

Новинка! Перші в Україні Dots-карти акварельних фарб від ROSA Gallery.

Відтепер, щоб зробити власну натуральну викраску акварелі, протестувати фарби або обрати потрібний колір не обов’язково купувати відразу набір або цілі туби фарб. Раді представити Вам унікальну позицію на українському ринку художніх матеріалів – акварельні Dots-карти від ROSAGallery.

Dots-карти ROSAGallery – це висушені краплини акварельної фарби, нанесені на папір. За допомогою води та пензля вони легко розводяться, що дає змогу протестувати фарби на покривність та обрати потрібні кольори.

Фарби на Dots-карті цілком достатньо для виконання однієї або навіть декількох робіт, що дозволяє повністю оцінити всі характеристики акварелі ROSA Gallery, скласти враження про її властивості та переваги. Це чудове рішення для професійних художників, ілюстраторів, студентів.

Характеристики:

         • Повна палітра - 40 кольорів;
         • Формат - А5;
         • Щільність паперу карти – 300 г/м2.

Придбавши акварельну Dots-карту Ви зможете спробувати всю палітру фарб, не витрачаючи зайвих коштів, а також прийняти участь у щомісячному розіграші кювет акварелі. Достатньо лише залишити фото-відгук тестування на своїй сторінці в соцмережах.

Ще більше можливостей для реалізації творчих ідей з ROSA Gallery!

Схожі публікації