Набір заготовок „Love“ 3 шт. МДФ ROSA Talent

Набір заготовок „Love“ 3 шт. МДФ ROSA Talent

Новий продукт

Основні властивості:
• Ексклюзивні мотиви
• Тематичні колекції до свят
• Великий вибір за цінами та фактурами
• Заготовки з гравіюванням полегшують роботу декоратору

НАПИШИ НАМ

Опис

Класичні заготовки для декору «Серця» завжди мають попит,  використовуються, як тематичні підвіски та чудово пасуватимуть для декорування святкових залів, фотозон.

Нові заготовки для декорування ROSA Talent чудово підходять до існуючої Весільної серії, а це можливість доповнити та розширити серію «Весілля» додатковими елементами.

Текстурні пасти, трафарети з романтичними мотивами, блискітки, насичені червоні або ж ніжні пастельні кольори акрилових фарб перетворять будь-яку заготовку у витвір мистецтва. Потрібно лише дати волю фантазії та отримувати задоволення від творчого процесу.

Заготовки ROSA Talent підходять для роботи в техніках декупаж, кракелюр, розпис фарбами, декорування структурними пастами, поталлю, мозаїкою.

Для виготовлення основ для декору ROSA Talent використовуються натуральні матеріали: МДФ, дерево, фанера, що дозволяє отримати екологічно безпечну та довговічну річ.

Заготовки ROSA Talent створюються на сучасному столярному обладнанні та з використанням лазерної порізки. Це дає можливість створювати різноманітні типи виробів від традиційних скриньок, комодів, підносів, рамок до складних фігурок для декорування, композицій, 3Д виробів, надписів.

Додаткові матеріали для перегляду:

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ROSA

Характеристики
Бренд ROSA Talent
Упаковка Набір
Кількість в наборі 3
Матеріал МДФ
Серія Love

Супутні товари