Новинка: Нові набори акрилу для декору від ROSA Talent!

Новинка: Нові набори акрилу для декору від ROSA Talent!

Маємо для вас гарні новини! У нас з'явились нові набори акрилових фарб для декору від ROSA Talent на 18 і 24 кольори!

Розширені палітри кольорів наборів  включають класичні та особливі кольори. Щоб підібрати унікальний колір, не потрібно довго експерементувати та змішувати фарби - просто оберіть його із набору.
Нові збільшені набори акрилу для декору ROSA Talent - це справжня знахідка для початківців, тих, хто хоче спробувати себе в техніці, але не може визначитись з кольорами фарб, а також для творчості з дітьми.
А ще - це більш ніж вдалий подарунок для декоратора - яскрава стильна упаковка, наповнена різноманіттям кольорів якісного акрилу для декору! Як легко створити гарний настрій майстру...

Акрил для декору ROSA Talent поєднує у собі властивості, які роблять роботу декоратора легкою та приємною:
• Вершкова консистенція забезпечує рівномірне нанесення
• Висока покривність дозволяє легко зафарбувати поверхню
• Кольори фарби ідеально пасують для стилів шебі шик, вінтаж, прованс та класика.

Акрилові фарби можна розбавляти водою, а також змішувати кольори між собою, отримуючи нові відтінки. З плином часу фарби зберігають свій яскравий колір.

Акрил для декору однаково гарно наноситься на поверхні з дерева, фанери, ДВП, МДФ, паперу, картону, ґрунтованого полотна, природнього каменю, цегли.

Після висихання фарби утворюють матову оксамитову незмивну плівку, що дозволяє використовувати задекоровані речі у побуті. Вироби, що постійно перебувають у користуванні, для додаткового захисту рекомендуємо покрити лаком на водній основі.

Нові набори акрилу для декору від ROSA Talent - ще більше кольорів для втілення творчих ідей!

Детальніше