Виставка акварелі в Будапешті 2021

Виставка акварелі в Будапешті 2021

FabrianoinAcquarello - один із найбільших художніх фестивалів в Європі. Два роки поспіль акварельний фестиваль проходить в онлайн форматі.

Роботи лідерів Fabriano різних країн, створені у 2019 р. чекали свого часу для експозиції.
Цьогоріч їх зібрала під одним дахом виставка BudapestinAcquarello 2021.Активність фестивалю підтримали Демо МК лідери з Албанії/Греції та Румунії Fotis Kllogjeri та Ovidiu Iovanel. Приємно, що акварель ROSA тепер буде доповнювати палітри майстрів.

51 країна, 51 художників лідерів FabrianoinAcquarello та 51 чудових робіт зібрано на фестивалі.

Приз симпатії бренду ROSA належить майстру акварельних троянд La Fe  - лідеру спільноти FabrianoinAcquarello в Таїланді.

Під час виставки транслювались демо майстер-класи від художників з різних країн. Міжнародна команда художників лідерів FabrianoinAcquarello в Румунії, Албанії/Греції та Угорщини створили роботу завдовжки 10 м - панорамний вид на головну площу Фабріано.Раді бути партнерами виставки та надихатись прекрасними роботами світових майстрів акварелі. Бажаємо усім учасникам виставки втілення нових задумів, безмір натхнення та задоволення від творчості.Дякуємо організатору-куратору виставки Sandor Szikszai за співпрацю.

Більше про виставку, учасників та роботи можна переглянути на сторінці: BudapestinAcquarello у facebook

Схожі публікації