Новинка: Нові набори акварельних фарб від ROSA Gallery

Новинка: Нові набори акварельних фарб від ROSA Gallery

Нові тематичні набори акварельних фарб ROSA Gallery на 12 та 21 колір в нових стильних компактних пеналах. Пейзаж, міські замальовки чи ілюстрація, яскраві унікальні кольори, пастельні відтінки чи класична палітра - обирайте свій стиль та настрій з новими наборами акварелі від ROSA Gallery

Набір MONOPIGMENTED в пеналах кольору індіго на 12 та 21 колір сформований виключно з одно пігментних кольорів, що дозволяє отримувати бездоганно чисті суміші та експериментувати з кольором. Максимальний рівень світлостійкості практично всіх кольорів набору гарантує збереженість робіт у часі.

Набір LANDSCAPE на 21 колір в пеналі кольору індіго створений для художників, здатних вловити настрій, атмосферу місця та перенести їх на папір. Більшість кольорів у наборі одно пігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні. Максимальний рівень світлостійкості практично всіх кольорів набору гарантує збереженість робіт у часі. В дизайні набору використана картина відомого українського художника аквареліста Ігора Юрченка. Картина написана акварельними фарбами ROSA Gallery.

Набір URBAN SKETCHING на 12 кольорів в бірюзовому пеналі допоможе зберегти враження від міст та подорожей. Набір сформований з кольорів ідеальних для міських замальовок. Більшість кольорів у наборі одно пігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні. Максимальний рівень світлостійкості фарб у наборі гарантує збереженість робіт у часі.

Набір ROMANTIC на 21 колір в бірюзовому пеналі поєднує класичні базові та ніжні пастельні кольори. Палітра набору ідеальна для зображення квітів, фешн ілюстрації, створення мотивів для патернів. Максимальний рівень світлостійкості фарб у наборі гарантує збереженість робіт у часі.

Набори КЛАСИКА на 12 кольорів в пеналах: бірюзовому та індіго; на 21 колір в бірюзовому пеналі.

Поєднують у собі традиційні кольори для техніки акварель. Більшість кольорів гами набору - одно пігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні. Металевий пенал зручний у роботі на пленері, в подорожі чи в студії. Він має дві палітри різної конфігурації та вставку для кювет.

Акварельні фарби ROSA Gallery виготовлені на основі натурального гуміарабіку та високоякісних тонко тертих пігментів з високим ступенем світлостійкості. Більшість кольорів гами - одно пігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні.

Характеристики акварелі ROSA Gallery дають можливість застосовувати усі техніки та прийоми акварельного живопису:
• Натуральний гуміарабік забезпечує відмінну адгезію та рознесення акварельних фарб;
• Тонко терті натуральні та синтетичні пігменти гарантують максимальну чистоту та прозорість кольору;
• Висока концентрація пігменту дозволяє отримати широку розтяжку кольору від максимально насиченого до повітряно прозорого;
• Класична технологія природнього сушіння акварелі забезпечує легке розчинення водою та набір фарби на пензель.

Додамо більше кольору нашому світу з новими наборами акварелі ROSA Gallery!

Детальніше

Схожі публікації

Категорії новин

Останні коментарі

Популярні статті

Теги публікацій