Новинка: Пензлі синтетика кругла STREAM в серії TRAVEL BRUSH від ROSA

Новинка: Пензлі синтетика кругла STREAM в серії TRAVEL BRUSH від ROSA

Найпопулярніші пензлі для акварельного живопису чорна синтетика ROSA STREAM відтепер ще й у серії TRAVEL BRUSH!

Пензлі серії TRAVEL BRUSH ROSA обладнані спеціальним захисним ковпачком, який захищає волос від механічних пошкоджень при транспортуванні. Компактний пензель легко поміститися в пенал чи кишеню, за рахунок того, що його робоча частина від’єднується від металевої ручки і ховається всередину ковпачка.

Пензлі для акварелі синтетика кругла ROSA STREAM 158 - це універсальні пензлі, якими виконують точну, деталізовану роботу, а також заливки та широкі мазки в різних техніках акварелі.


Пружна, при цьому достатньо м'яка синтетика чорного кольору чудово тримає форму пучка та кінчик, що дозволяє прописувати дрібні деталі й тонкі лінії. Пружність пензля ідеальна для художників, які люблять максимально контролювати процес та керувати мазком. Кругла форма та властивості волосу роблять пензель універсальним для різного характеру мазків.

Основні характеристики пензлів синтетика кругла ROSA STREAM 158 в серії TRAVEL BRUSH від ROSA :
• Форма: кругла
• Пружна, м'яка синтетика чорного кольору
• Для подорожей та пленерів. Обладнані спеціальним захисним ковпачком
• Підходить як для заливок, так і пропису дрібних деталей
• Номери: 2, 4, 5, 7

Синтетика кругла STREAM 158 - це оптимальний варіант, коли Ви прагнете мати з собою мінімальний набір інструментів та при цьому не обмежуватись в можливостях.

Пензлі синтетика кругла STREAM 158 в серії TRAVEL BRUSH від ROSA ідеально підходять для створення акварелей, скетчів у подорожах та на пленері.

Детальніше

Схожі публікації