Новинка: Велике поповнення наборів пензлів від ROSA Studio!

Новинка: Велике поповнення наборів пензлів від ROSA Studio!

Пензлі ROSA Studio, які добре себе зарекомендували та стали популярними серед художників, студентів, учнів художніх шкіл відтепер в нових наборах! Це той випадок, коли пензлі виконують всі поставленні завдання, при тому не спустошуючи ваш гаманець.

В доповнення до наявних наборів пензлів ROSA Studio з базовим підбором розмірів та форм, ми сформували нові набори для різних видів та стилів живопису.
Абсолютна новинка - нові групування в наборі, яких раніше не було - мікси двох типів та різних форм волосу. Пензлі ретельно підібрані в наборі для художників, що працюють в декількох техніках живопису: олійному та акриловому, або гуаші та акварелі. Набори мікс є також гарним варіантом, якщо ви використовуєте в одній техніці і фактурні, і гладкі мазки та потребуєте пензлів з різною пружністю волосу.

Набори пензлів для гуашевого живопису:

Пензлі з волосу поні на короткій ручці якнайкраще підходять для робіт гуашшю. М'який волос поні добре вбирає і віддає фарбу, що є важливою характеристикою в гуашевому живописі. Кругла форма пензля призначена для створення тонких та широких ліній, товщина яких регулюється натисканням. А поєднання декількох розмірів в наборі спрощує створення різного розміру форм, уточнення деталей.
Призначений для рівномірних заливок, мазків різної ширини, але не тонких ліній, тому, що формує м’яку вершину.
Види наборів:
19, поні кругла, 3шт (№4,10,12)
20, поні кругла, 4шт (№0,2,7,9)

Набір пензлів мікс для гуаші з поєднанням волосу пружної, стійкої до витирання синтетики та м'якої, еластичної білки дозволять працювати різними прийомами. Набір об'єднав у собі всі необхідні характеристики пензлів для тих, хто опановує гуашевий та акварельний живопис: учнів художніх шкіл та студій, новачків та художників початківців. А також стане гарним рішенням для художників, що працюють в цих техніках.
2 типи волосу, різні форми та розміри пензлів оптимально поєднанні для роботи з гуашевими й акварельними фарбами. М’який та еластичний волос білки відмінно вбирає та віддає воду, чудово тримає форму пучка та формує гострий кінчик. А руда синтетика є більш пружною, при цьому м’якою та еластичною.
Поєднання в наборі круглої та плоскої форм пензлів спрощує створення різних форм мазків, а поєднання більших та менших розмірів допомагає в написанні різних розмірів деталей.
Круглі пензлі призначені для створення тонких та широких ліній, товщина яких регулюється натисканням та розписування дрібних деталей завдяки загостреному кінчику волосу. Плоскі пензлі призначені для створення чітких геометричних мазків і форм.

Набір пензлів для гуаші Мікс на короткій ручці містить:
Синтетика (№7 - кругла, 12 - плоска)
Білка (№0 - кругла, 4 - плоска)

Набори пензлів для акварелі:

Набори пензлів з волосу білки на короткій ручці - чудове рішення для роботи з акварельними фарбами та гуашшю тому, що краще за інші вбирають рідину.
М'який, тонкий та еластичний волос білки прекрасно тримає форму пучка та утворює гострий кінчик. Це дозволяє художнику наносити тонкі довгі лінії.
Кругла форма пензлів - ідеальна для створення тонких та широких ліній, товщина яких регулюється натисканням. Завдяки загостреному кінчику волосу зручно прописувати дрібні деталі. Поєднання декількох розмірів в наборі спрощує створення різного розміру деталей.
Види наборів:
14, білка кругла, 3шт (№0,2,4)
15, білка кругла, 4шт (№0,3,9,12)
16, білка кругла, 2шт (№2,6)

Набори для олійного та акрилового живопису:

Набори пензлів зі щетини на довгій ручці найчастіше використовують у роботі з олійними фарбами. Волос щетини є найпружнішим, що ідеально в роботі з фарбою густої консистенції. Завдяки розщепленому кінчику волосини, пучок добре наповнюється фарбою і легко розносить густу фарбу по поверхні, створюючи неповторну фактуру.
Набір з круглих пензлів призначений для створення тонких та широких ліній, товщина яких регулюється натисканням, округлих мазків, а плоскі пензлі чудово підійдуть для опрацювання великих ділянок та створення широких мазків. Поєднання декількох розмірів в наборі спрощує створення різного розміру деталей.
Види наборів:
21, щетина плоска, 3шт (№3,7,10)
22, щетина, 4шт., кругла (№1,4), плоска (№8,12)

Набори пензлів Мікс на довгій ручці - це універсальне поєднання пензлів з волосу синтетики і щетини, ретельно підібраних за формою та розмірами. Різні за своїми характеристиками й призначенням пензлі з пружним волосом щетини та м'якші, еластичні з рудої синтетики - найкращий вибір для написання робіт в техніках акрилового та олійного живопису.
Класична жорстка щетина - ідеальна для фактурних мазків, а м'яка пружна синтетика чудово підійде для більш гладких мазків або прописання деталей. Ці характеристики закривають різні задачі, поставленні перед собою художником та відкривають нові можливості.
Кругла форма пензлів призначена для створення тонких та широких ліній, товщина яких регулюється натисканням, а плоскі пензлі чудово підійдуть для роботи на великих ділянках та створення широких мазків.
Поєднання декількох розмірів в наборі спрощує створення різного розміру деталей.
Види наборів:
24, мікс 4шт., синтетика (№2,6 - круглі), щетина (№6,10 - плоскі)
25, мікс 4шт., синтетика (№4 - кругла, 18 - плоска), щетина (№6 - плоска, 14 - плоска)
26, мікс 4шт., синтетика (№2 - кругла, 12 - плоска), щетина (№4 - кругла, 10 - плоска)

Відкривайте нові можливості в живописі з наборами пензлів від ROSA Studio!

Детальніше

Схожі публікації