Новинка: Штампи для вибійки від ROSA Talent

Новинка: Штампи для вибійки від ROSA Talent

Нові штампи для вибійки від ROSA Talent - справжня знахідка для декораторів, рукодільників, а також, аматорів у декоруванні! Це можливість створення повторювальних візерунків та відбитків за лічені секунди на різних матеріалах. А процес дуже захопливий, цікавий, простий та легкий!

Обрати штампи від ROSA Talent можна у 4 популярних тематиках:
Вишивка. Мотиви, які підійдуть для створення вишиванок, рушників, скатертин та іншого текстилю з національними елементами;
Геометрія. Геометричні візерунки декоратори часто використовують у своїх роботах. Можна задекорувати всю річ виключно цими дизайнами, або ж поєднати на одному виробі геометрію та елементи вишивки, чи рослинні мотиви.
Ботаніка. Використання ботанічних елементів (квітів, листків, гілочок) на одязі нашими предками несло певний символізм. Особливо та автентично такі візерунки виглядають на лляному полотні, та в сучасному світі можна використовувати будь-які натуральні тканини, які саме вам до вподоби. Одяг, декоративні подушки, еко сумки, кухонний текстиль, керамічний посуд та безліч інших виробів, де можна використовувати ботанічну тематику. Особливо стильно буде виглядати повторення однакових елементів на різних предметах в інтер’єрі: скатертина, серветки, посуд, панно.
Новорічна тематика чудово підійде для створення святкових скатертин, текстильних серветок, еко сумок. А разом із дітками цікаво буде зайнятись створенням привітальних листівок, декором шкарпеток для Санти чи торбинок для віншування.

Що ж це за техніка “вибійка”? І яка її особливість?
В давнину наші предки для створення красивих візерунків на тканині застосовували дерев’яні штампи. Вони наносили на них фарбу та робили відтиски на тканині - так створювались тогочасні принти. Найчастіше створювали візерунки на лляній тканині - це були квіти, птахи, листочки, вишивка, різні геометричні елементи.
Через роки ми хочемо торкнутись до наших українських традицій та відкрити для себе цю давню техніку.

Сучасні штампи для вибійки - це універсальний інструмент для створення відбитків та відтисків на різних матеріалах.
Є безліч варіантів застосування цього інструменту для створення:
Візерунків на текстилі. Це класичний варіант використання штампів. Для цієї техніки обов’язково використовують спеціальні акрилові фарби для розпису тканин та натуральні тканини без потовщень та вузликів: льон, бавовна, бязь. Наносити штампи на тканину можна комбінуючи різні мотиви із серії. Так виріб буде виглядати цікавіше.
Відтисків, створення рельєфу на не запечених виробах з кераміки та полімерної глини. По особливому виглядають глиняні предмети: горщики, тарілки, панно з рельєфними об'ємними візерунками. Для більш вираженого зображення, відтиск можна зафарбувати кольором.
Зображень на листівках та скрап-альбомах. Штампи - це швидка допомога у створенні листівки, коли у нас є обмаль часу та матеріалів. Потрібна лише основа для листівки, штамп та акрилові фарби для декору. Основна вимога для створення чіткого якісного зображення - це нанесення акрилової фарби для декору на штамп спонжем і без надлишку.
Відтиски на крафтових пакетах та упакуванні. Обирайте для штампування спокійні природні кольори фарб, щоб це виглядало гармонійно.
Маленька підказка: коли Ви ставите штамп на папері повторно, не наносячи фарбу, ваші візерунки будуть мати ефект зістарення, що виглядає дуже цікаво та по особливому.

Основні властивості:
• Універсальний інструмент для створення відбитків та відтисків на різних матеріалах;
• Популярні тематики: Вишивка, Геометрія, Ботаніка, Новорічна;
• 4-5 різних мотивів в кожній тематиці;
• Матеріал основи - МДФ, матеріал штампа - фанера.

Для того, аби у Вас все вдалося з першого разу, декор закріпився ідеально, а штамп прослужив довго, радимо скористатися простими рекомендаціями:

Наносимо на штамп акрилову фарбу для розпису тканин (для картону - акрил для декору) спонжем. Фарбу наносимо без надлишку, аби малюнок був чітким. На один штамп можна наносити різні кольори фарб, якщо ваша ідея це передбачає.
Для того аби візерунок був чіткішим, радимо під основу: тканину чи папір, підкладати м’яку, рівну підкладку.
Міцно та рівномірно притискаємо штамп до тканини на кілька секунд. Якщо потрібно, щоб кожен відтиск був насиченим, то потрібно наносити фарбу перед створенням кожного нового відтиску.
Закріплюємо малюнок не раніше ніж через 12 годин після нанесення гарячою праскою через тонку бавовняну тканину.
Прати виріб можна не раніше ніж через 48 годин. Рекомендуємо ручне прання або машинне, в делікатному режимі м'якими пральними засобами. Температура води не повинна перевищувати 40°С. Зазвичай малюнок виконаний акрилом для розпису тканин не можна замочувати.
Створюємо відбиток на глині, притискаючи штамп до матеріалу міцно, але обережно, щоб не пошкодити виріб, або зробити штамп перед формуванням виробу.
Один штамп може прослужити досить довго. Але з ним треба обережно поводитися – правильно очищати та сушити. Під час роботи після кожного кольору витирати сухою тканиною. В кінці роботи штамп витерти сухою тканиною і дати висохнути. Не замочувати у воді.

Вибійка - це мінімалістична краса, автентичність та вишуканість. Обирайте мотиви штампів, які сподобались найбільше, експериментуйте з тканинами та кольорами, відкривайте нові ідеї та бережіть традиції з ROSA Talent!

Детальніше

Теги: Штампи

Схожі публікації