Новинка: Великий набір професійних акварельних фарб на 35 кольорів від ROSA Gallery

Новинка: Великий набір професійних акварельних фарб на 35 кольорів від ROSA Gallery

Набір з 35-ти кольорів професійних акварелей ROSA Gallery в компактному, як для такої кількості фарб, пеналі створить комфорт та розширить можливості в роботі художника!

Класична палітра фарб доповнена додатковими кольорами у багатофункціональному стильному пеналі та патріотичному дизайні - стане бажаним подарунком другу акварелісту.

Новий набір акварельних фарб КЛАСИКА сформований з традиційної палітри акварелі на базі знаного набору на 28 фарб та доповнений новими популярними кольорами (Ауреолін, Білила титанові, Капут-мортуум, Кобальт бірюзовий, Лавандова, Маджента рожева, Церулеум).
Фарби ідеальні для створення чистих цікавих сумішей, адже більшість кольорів в наборі одно пігментні.

Розмір нового пеналу (225*110*28 мм) такий самий, як в знайомому пеналі на 28 кольорів, а завдяки додатковій траншеї для фіксування кювет, він вміщує додаткові 7 кольорів. Це економія місця в сумці або етюднику, адже Ви отримуєте більше кольорів, у такому ж самому пеналі.

Металеві пенали для акварелі ROSA Gallery зручні в роботі, адже мають дві вбудовані палітри різної конфігурації, спеціальну вставку для кювет та зручний фіксатор для пальця на звороті пенала, що дозволяє легко утримувати фарби в руці під час роботи. Ряди тримачів для кювет мають надійні затискачі, які міцно зафіксувати фарби в пеналі.
Внутрішній "правильний" білий колір пенала, не сніжно-білий та без додаткових відтінків не буде відсвічувати, засліплювати на пленері, на відкритому сонці.

Металеві пенали для акварелі ROSA Gallery на 35 кольорів також можна придбати окремо та сформувати власну авторську палітру кольорів з кювет та напівкювет.

Акварельні фарби ROSA Gallery виготовлені на основі натурального гуміарабіку та високоякісних тонко тертих пігментів з високим ступенем світлостійкості. Більшість кольорів гами - одно пігментні, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні.

Характеристики акварелі ROSA Gallery дають можливість застосовувати усі техніки та прийоми акварельного живопису:
• Натуральний гуміарабік забезпечує відмінну адгезію та рознесення акварельних фарб;
• Тонко терті натуральні та синтетичні пігменти гарантують максимальну чистоту та прозорість кольору;
• Висока концентрація пігменту дозволяє отримати широку розтяжку кольору від максимально насиченого до повітряно прозорого;
• Класична технологія природного сушіння акварелі забезпечує легке розчинення водою та набір фарби на пензель.

Більша палітра - нові можливості з новим набором акварельних фарб КЛАСИКА на 35 кольорів!

Детальніше

Схожі публікації