Новий набір гуашевих фарб CREATIVE ROSA Studio

Новий набір гуашевих фарб CREATIVE ROSA Studio

Ще один набір гуашевих фарб від ROSA Studio, який обов'язково стане Вашим улюбленим!

Набір гуаші CREATIVE на 16 кольорів має збільшену кольорову гаму: додаткові білила титанові та розширену палітру червоних кольорів, що дозволить створювати безліч класичних та яскравих кольорів та відтінків. Нове зміцнене упакування з потовщеного картону дозволить надійно зберігати та транспортувати Ваші фарби.

Гуашеві фарби ROSA Studio виготовлені з якісних пігментів та натуральної рослинної основи. Тонко терті пігменти, дозволяють розводити гуаш водою практично до стану акварелі, завдяки чому художник може успішно реалізувати свої ідеї та вийти за межі техніки гуашевого живопису. Висока покривна здатність фарб дає можливість повністю перекривати попередні шари малюнку та вносити корективи в роботу. Світлі кольори гуаші ROSA Studio виготовлені на основі гуміарабіку, що робить їх яскравими та чистими.

Характеристики гуашевих фарб ROSA Studio:
• Гуаш високопігментована - має гарну покривну здатність
• Кольори насичені навіть після висихання - не світліють
• Фарби залишаються чистими навіть при змішуванні багатьох кольорів
• Завдяки вершковій консистенції фарба лягає на поверхню рівномірним шаром

Гуашеві фарби ROSA Studio - це чудове рішення для тих, хто навчається живопису, декоративно-прикладному мистецтву чи займається ілюстрацією. Розроблені висококваліфікованими технологами ROSA з урахуванням вимог та рекомендацій викладачів художніх навчальних закладів.

Важливо: Відтепер всі набори гуашевих фарб позначені серіями: MODERN, CLASSIC та CREATIVE. Серії мають різні види наборів та відрізняються своїм складом. Обирайте набір до душі та насолоджуйтесь процесом!

Набір гуаші CREATIVE від ROSA Studio - ще більше можливостей для розкриття вашої креативності та творчості!

Детальніше

Схожі публікації