Текстильні заготовки від ROSA Talent

Текстильні заготовки від ROSA Talent

Великий вибір форм та розмірів текстильних заготовок від ROSA Talent - необхідний продукт для декораторів, що розписують текстиль та знахідка для господинь, які люблять грамотно організовувати домашній простір.

Текстильні заготовки з бавовни розписують акриловими фарбами для тканини, декорують в різних техніках: декупаж, мармурування, розпис контурами, використовують трафарети, штампи для вибійки, термонаклейки чи термострази.

Мішечки з бавовни в трьох розмірах та 2-х кольорах (чорний та білий) зі шнурком для стягування чи зав'язування - це чудовий варіант екологічного упакування з бавовняної бязі. Вони підходять для упаковування сипучих харчових продуктів, взуття, подарунків в етностилі, зберігання різних дрібничок. Легко перуться, гіпоалергенні, міцні та щільні. Гарний варіант для подорожей - все необхідне буде акуратно розміщено в дорожній сумці.

Екосумки з бавовни двох моделей: з дном та без дна. Моделі без дна мають довгі ручки двох кольорів на вибір: чорні та білі. Важко уявити сучасну людину без зручного місткого шопера, адже це не тільки стильно, але екологічно безпечно - лише уявіть, скільки поліетиленових пакетів ви зекономите!. Розфарбуйте шопер під свій стиль та насолоджуйтесь комфортним походом за покупками.

Екорюкзак із саржі зі зручними мотузковими шлейками можна використовувати як шопер, сумку для спортзалу чи змінного взуття. Особливо ефектно такий рюкзак виглядає в етностилі - використовуйте для нанесення малюнка штампи для вибійки із серії "Ботаніка" чи трафарети різних орнаментів. Задекоруйте рюкзак у свої улюблені кольори та мотиви - будьте унікальними!

Основні властивості:
• Виготовлені з цупкої щільної бавовни;
• Міцні шви, тканинна щільна ручка, надійна машинна закріпка ручок;
• Щільність тканини допомагає витримувати великі навантаження та тримати форму;
• Різні види та розміри текстильних заготовок.

Оздоблені на власний розсуд сумка та мішечки можуть слугувати невід'ємним та стильним елементом Вашого гардеробу або ексклюзивним подарунком.

Детальніше

Схожі публікації