Майбутні художники та викладачі мистецтва на виробництві художніх фарб ROSA 

Майбутні художники та викладачі мистецтва на виробництві художніх фарб ROSA 

Переможці 2 сезону щорічного конкурсу від ROSA - "Герої відомих картин в сучасному світі", завітали на екскурсію нашим виробництвом та взяли участь в спільному майстер класі в техніці розпису тканин.

Більше двадцяти найактивніших студентів в супроводі групи викладачів Володимирського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського Волинської обласної ради зі спеціальності “Образотворче мистецтво” завітали до наших стін, аби з середини зрозуміти весь процес створення художніх матеріалів, які щодня використовують в навчанні.

  

Понад чотири години, досліджуючи цех за цехом, молоді митці ознайомлювались з повною ланкою процесів виробництва від вивчення сировини, створення рецептур, розроблення тестових зразків в лабораторії, крізь усі виробничі процеси підготовки сировини, виробництва до маркування та фасування фарб в виробничих відділах.  Дізнавались секрети, та важливі деталі роботи технологів, вимоги та стандарти, яких дотримується бренд ROSA у виробництві. Вивчали традиції та вимоги у виробництві основ для живопису, пересвідчились в важливості кропіткої праці ручного ґрунтування та натягування полотна.  Уся команда ROSA щиро вдячна за приємні слова та високу оцінку нашої праці.

   

Художники компанії ROSA провели для наших гостей майстер-клас по розпису текстильних виробів. Студенти та викладачі мали можливість протестувати акрил для розпису тканини  ROSA Talent, самоклеючі трафарети та нашу новинку для створення візерунків: штампи для вибійки.

    

Усі учасники створили неймовірні різноманітні роботи: унікальні екоторби та футболки з патріотичними мотивами, геометричними орнаментами, квітковими розписами і навіть портретами.  

    

Дякуємо студентам та викладачам за візит в компанію, приємне спілкування та щирі емоції від спільного заняття творчістю!  Творимо Арт історію країни разом!

    

Схожі публікації