Зміна об'єму в тубах олійних фарб ROSA Studio

Зміна об'єму в тубах олійних фарб ROSA Studio

Звертаємо вашу увагу на важливі зміни в об'ємі туби в лінійці художніх олійних фарб ROSA Studiо. Новий менший об'єм 45 мл, робить продукт більш привабливим за ціною та дозволить обрати більше кольорів на ту саму суму. Така зміна стане зручним рішенням для нових та постійних користувачів олійних фарб ROSA Studio.

Відтепер вся палітра кольорів олійних фарб ROSA Studiо буде виготовлятись в об'ємі 45 мл, замість 60 мл. Заміна буде поступовою, до повного продажу залишків фарб 60 мл у магазинах по Україні.

Виготовлені з якісних пігментів на основі лляної полімеризованої олії, художні олійні фарби ROSA Studio мають чисті кольори та природний блиск. Кремова консистенція дозволяє працювати фарбою без додаткового розведення. Фарби мають пришвидшений час висихання (до 3 днів в тонкому шарі), що дає можливість швидше завершити роботу.

Основні властивості:
• 31 насичений колір
• Кремова консистенція дозволяє працювати фарбою відразу з туби
• Переважно напівпрозорі та корпусні кольори
• Пришвидшений час висихання, в тонкому шарі до 3 днів
• Зберігають природний блиск після висихання

Палітра олійних фарб ROSA Studio складається з 31 кольору в об'ємі 45 мл, 5 кольорів в об'ємі 490 мл, а також доступні набори фарб на 12, 18 та 24 кольори по 20 мл. Обирайте відповідно до Ваших потреб та способів використання.

Художні олійні фарби ROSA Studio розроблені та виготовлені в Україні. Високоякісна сировина, професійний підхід та сучасне спеціалізоване обладнання гарантують безкомпромісно високу якість продукції.

Менший об'єм фарб - зручність при транспортуванні. Тепер у вашу сумку для пленеру поміститься більше улюблених кольорів!

Детальніше

Схожі публікації