Штампи для вибійки у Великодній тематиці від ROSA TALENT

Штампи для вибійки у Великодній тематиці від ROSA TALENT

12 нових великодніх мотивів штампів від ROSA TALENT для створення виробів, які подарують оселі атмосферу справжнього свята!

Оздоблюйте великодніми візерунками текстиль, який прикрашатиме Ваш святковий стіл та великодній кошик: скатертини, серветки, рушники.
Особливо стильно буде виглядати повторення однакових елементів на різних предметах в інтер’єрі: скатертині, посуді, панно.
Поєднуйте нові пасхальні мотиви вибійок з існуючими візерунками: геометричними елементами, листочками, гілочками для створення гармонійного завершеного виробу.

Залучіть діток до творчості та з допомогою штампів для вибійки створіть привітальні листівки, екоторбинки для зберігання солодощів, задекоруйте крафтові пакетів для подарунків.

Сучасні штампи для вибійки - це універсальний інструмент для створення відбитків та відтисків на різних матеріалах.

Є безліч варіантів застосування цього інструменту для створення:
Візерунків на текстилі. Це класичний варіант використання штампів. Для цієї техніки обов’язково використовують спеціальні акрилові фарби для розпису тканин та натуральні тканини без потовщень та вузликів: льон, бавовна, бязь. Наносити штампи на тканину можна комбінуючи різні мотиви із серії. Так виріб буде виглядати цікавіше.
Відтисків, створення рельєфу на не запечених виробах з кераміки та полімерної глини. По особливому виглядають глиняні предмети: горщики, тарілки, панно з рельєфними об'ємними візерунками. Для більш вираженого зображення, відтиск можна зафарбувати кольором.
Зображень на листівках та скрап-альбомах. Штампи - це швидка допомога у створенні листівки, коли у нас є обмаль часу та матеріалів. Потрібна лише основа для листівки, штамп та акрилові фарби для декору. Основна вимога для створення чіткого якісного зображення - це нанесення акрилової фарби для декору на штамп спонжем і без надлишку.
Відтиски на крафтових пакетах та упакуванні. Обирайте для штампування спокійні природні кольори фарб, щоб це виглядало гармонійно.

Основні властивості:
• 12 великодніх мотивів;
• Універсальний інструмент для створення відбитків та відтисків на різних матеріалах;
• Матеріал основи - МДФ, матеріал штампа - фанера.

Великдень вже зовсім скоро та ви ще маєте час для створення пасхального декору, який даруватиме атмосферу та тішитиме Вас та Вашу родину всі свята!

Детальніше

Теги: Штампи

Схожі публікації