Нові набори акрилових фарб для розпису тканин ROSA TALENT

Нові набори акрилових фарб для розпису тканин ROSA TALENT

Зустрічайте нові набори акрилу для розпису тканин від ROSA TALENT!

5 нових наборів акрилу - це гармонійно підібрані кольори, які чудово поєднуються між собою. Справжня знахідка для тих, хто вперше хоче спробувати себе в техніці, але вагається з вибором кольорів фарб для першої покупки. А ще набір можна обрати на подарунок для творчої людини, доповнивши його трафаретами або штампами для вибійки.

Обирайте набір з бажаним складом кольорів:
”STYLE” - 12*20мл та 18*20мл. Яскраві, сміливі кольори для створення сучасних молодіжних мотивів. Набір на 18 кольорів має додаткову баночку білого кольору, адже всім відомо, що витрачається білого кольору в процесі роботи завжди найбільше. Не забувайте, що в асортименті ще присутній міні набір ”STYLE” на 6*20 мл!

CAT” - 18*20 мл містить яскраву, розширену класичну палітру кольорів, які ідеальні як для використання в чистому виді, так і для створення безлічі відтінків у сумішах.

“HEART” - 12*20 (в т.ч. 2 металіка), 24*20 ( в т.ч. 2 металіка) Поряд з базовими кольорами, набори включають 2 кольори металічних відтінків, які додають розпису вишуканості та акцентують на деталях.

Підкреслюйте свою індивідуальність з розписаним власноруч одягом та аксесуарами. Якщо Ви хочете створити унікальну розписану річ, але не маєте досвіду в малюванні - скористайтеся самоклеючими трафаретами чи штампами для вибійки ROSA TALENT. Джинсові куртки, футболки, екосумки, кеди - легко перетворяться в унікальну стильну річ з використанням акрилу для розпису тканин ROSA TALENT.

Акрилові фарби по тканині ROSA TALENT на водній основі ідеальні для розпису світлих та темних тканин різного складу, в тому числі шкіри та замші. Вони еластичні після висихання та надмірно не потовщують тканину. Яскраві та насичені кольори фарб добре змішуються між собою, утворюючи нові бажані відтінки. Завдяки однорідній консистенції фарби рівномірно лягають на тканину та не розтікаються, тому їх зручно наносити через трафарет.

Основні характеристики:
• 5 нових наборів на 12, 18, 24 кольори по 20 мл;
• Високо покривні - підходять для розпису світлих і темних тканин;
• Однаково добре наносяться і лягають на натуральні та синтетичні тканини;
• Фарба витримує ручне та машинне прання у відповідному режимі.

Створюйте яскраві, креативні принти на одязі з акрилом для розпису тканин від ROSA TALENT!
Дивуйте та надихайте цієї весни!

Детальніше

Схожі публікації