Найпопулярніший набір гуашевих фарб ROSA Studio в новому упакуванні

Найпопулярніший набір гуашевих фарб ROSA Studio в новому упакуванні

На чисельні запити ми доповнили асортимент наборів гуаші ROSA Studio альтернативним варіантом основного набору фарб CLASSIC від ROSA в упакуванні прямокутної форми зі щільного потовщеного картону!

Нова коробка набору, виготовлена з твердого гофрованого картону, є ще більш міцною, витривалішою під час використання та транспортування. Коробка має іншу форму та спосіб відкриття ніж існуючі набори. Тепер є можливість обрати набір в такому упакуванні, яке буде більш зручніше для вас.

Новий набір гуаші CLASSIC містить 12 кольорів по 40 мл класичної гами, яка ідеально підходить як для художників початківців, так і для досвідчених художників.

Гуашеві фарби ROSA Studio виготовлені з якісних пігментів та натуральної рослинної основи. Тонко терті пігменти, дозволяють розводити гуаш водою практично до стану акварелі, завдяки чому художник може успішно реалізувати свої ідеї та вийти за межі техніки гуашевого живопису. Висока покривна здатність фарб дає можливість повністю перекривати попередні шари малюнку та вносити корективи в роботу. Світлі кольори гуаші ROSA Studio виготовлені на основі гуміарабіку, що робить їх яскравими та чистими.

Характеристики гуашевих фарб ROSA Studio:
• Гуаш високопігментована - має гарну покривну здатність
• Кольори насичені навіть після висихання - не світліють
• Фарби залишаються чистими навіть при змішуванні багатьох кольорів
• Завдяки вершковій консистенції фарба лягає на поверхню рівномірним шаром

Гуашеві фарби ROSA Studio - це чудове рішення для тих, хто навчається живопису, декоративно-прикладному мистецтву чи займається ілюстрацією. Розроблені висококваліфікованими технологами ROSA з урахуванням вимог та рекомендацій викладачів художніх навчальних закладів.

Важливо: Відтепер всі набори гуашевих фарб позначені серіями: MODERN, CLASSIC та CREATIVE. Серії мають різні види наборів та відрізняються своїм складом. Обирайте набір до душі та насолоджуйтесь процесом!

Новий набір гуаші CLASSIC від ROSA Studio в новій щільній коробці надовго збережуть ваші фарби цілими та неушкодженими!

Детальніше

Схожі публікації