ROSA - партнер онлайн-інтенсиву для викладачів образотворчого мистецтва

ROSA - партнер онлайн-інтенсиву  для викладачів образотворчого мистецтва

Раді бути партнерами освітнього проєкту для викладачів образотворчого мистецтва від фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України SLAVA FROLOVA GROUP з PinchukArtCentre

В березні завершився 8-й онлайн-інтенсив для вчителів початкової та середньої школи. Лекції, творчі завдання, обговорення, підтримка та поради - програма інтенсиву насичена та цікава. Пишаємось педагогами, які прагнуть навчатись нового та розвиватись в цей непростий період. Це надихає та додає впевненості в майбутньому наших дітей.

Вітаємо найактивніших учасників інтенсиву - Олена Курилова, Ліля Заворотченко, Наталія Возенко, Сергій Байдик, Горобець Анастасія, Семенченко Марина, Калуш Валентина.

Раді, що матеріали для творчості ROSA допоможуть педагогам втілити нові ідеї, додадуть наснаги та творчої енергії, яка в майбутньому проросте добрими плодами учнів.

8-й онлайн інтенсив особливий тим, що відтепер вчителі мають можливість отримати сертифікат про підвищення кваліфікації.

Запрошуємо викладачів образотворчого мистецтва на 9-й онлайн-інтенсив, який відбудеться на початку червня 2023 р.

Для кого?
• онлайн-інтенсив розрахований на вчителів образотворчого мистецтва початкової та середньої школи з усієї України. Учасників буде обрано з претендентів, що подадуть заявки на участь.

Що буде?
• Учасники та учасниці інтенсиву познайомляться з актуальними освітніми методиками, прослухають лекції арттерапевтів та викладачів мистецтва, отримають підтримку психологів, а також матимуть можливість долучитись до онлайн-обговорень з лекторами інтенсиву. Найактивніші учасники отримають подарунки від ROSA - матеріали для творчості.

Щоб подати заявку в наступному інтенсиві, який відбудеться на початку червня заповнюйте форму за посиланням.

Пишаємось, що в Україні існує розвивальний проєкт для вчителів образотворчого мистецтва, який продовжує активність під час війни, надихає та об'єднує педагогів навколо важливої місії.

Щиро дякуємо Славі Фроловій за запрошення до співпраці та можливість долучитись цікавого проєкту.

Схожі публікації