4 флуоресцентні кольори акрилу для розпису тканин від ROSA TALENT

4 флуоресцентні кольори акрилу для розпису тканин від ROSA TALENT

Зустрічайте весну яскраво! Нова лінійка акрилу для розпису тканин від ROSA TALENT - 4 популярні флуоресцентні кольори в об’ємі 20 мл, які сяють при ультрафіолетовому освітленні:

• Жовтий
• Зелений
• Рожевий
• Оранжевий

Нові флуорисцентні кольори чудово змішується з усіма кольорами акрилу для розпису тканин ROSA TALENT. Висока концентрація пігменту у фарбі забезпечує насичені, яскраві, чисті кольори після нанесення та високий рівень флуоресцентності. Особливо стильно та контрастно розпис такими кольорами виглядає на чорних тканинах.
Якщо наносите флуорисцентний колір на темну тканину, для максимального ефекту зробіть підложку під малюнок білим кольором.

Хочете створити унікальну розписану річ, але не маєте досвіду в малюванні? Скористайтеся самоклеючими трафаретами або штампами для вибійки від ROSA TALENT.
Джинсові куртки, футболки, екосумки, кеди - легко перетворяться в унікальну стильну річ з використанням акрилу для розпису тканин ROSA TALENT.

Акрилові фарби по тканині ROSA TALENT на водній основі ідеальні для розпису світлих та темних тканин різного складу, в тому числі шкіри та замші. Вони еластичні після висихання та надмірно не потовщують тканину. Завдяки однорідній консистенції фарби рівномірно лягають на тканину та не розтікаються, тому їх зручно наносити через трафарет.

Основні властивості:
• Популярні флуоресцентні кольори;
• Однаково добре наносяться і лягають на натуральні та синтетичні тканини;
• Фарба витримує ручне та машинне прання у відповідному режимі.

Для того, аби розписаний виріб довго залишався в гарному стані, наносьте та кріпіть фарби згідно з інструкцією!

Рекомендації по застосуванню:
Наносьте фарбу на суху та чисту тканину
При декоруванні готового виробу покладіть між шарами тканини плівку (чи інший водонепроникний матеріал) для запобігання проходження фарби.
Ретельно перемішайте фарбу перед нанесенням.
Для розчинення фарб ROSA TALENT використовуйте воду або розчинник для фарб по тканині.
Після повного висихання, зафіксуйте малюнок праскою без пари при t 30-40°С, через папір або бавовняну тканину. Час пропрасовування однієї ділянки від 5 хв. Малюнок на речах, які не підлягають прасуванню, можна закріпити у духовій шафі при t 120°С протягом 20хв. Повна фіксація, без прасування та прогрівання, відбувається через 48 год.
Прати виріб можна не раніше ніж через 48 годин. Рекомендуємо ручне прання або машинне, в делікатному режимі м'якими пральними засобами. Температура води не повинна перевищувати 40°С.

Створюйте унікальні яскраві принти на тканині за допомогою флуоресцентного акрилу для розпису текстилю ROSA TALENT, додайте щоденному одягу яскравості, сяйва та молодіжного стилю!

Детальніше

Схожі публікації