ROSA на міжнародному фестивалі Fabriano in Aquarello 2023

ROSA на міжнародному фестивалі Fabriano in Aquarello 2023

Фестиваль Fabriano in Aquarello 2023 - щорічний міжнародний захід в Італії, заснований у 2016 році, щоб об’єднати та розвивати світ акварелі. Це світовий форум для демонстрації майстерності світових художників, обговорення міжнародної колекції акварелей, натхнення усіх дотичних.

Цьогоріч на фестивалі Fabriano in Aquarello 2023 ROSA демонстрували 70 кольорів професійних акварельних фарб ROSA Gallery. Художники з різних куточків світу мали можливість протестувати повну палітру кольорів акварелі та обрати свої фаворити.
Ми пишаємося тим, що мали можливість представити український продукт на міжнародному майданчику.

Fabriano in Aquarello 2023 - це місце зустрічі акварелістів з різних країн та континентів. Цьогоріч - це Чилі, Мексика, Ірландія, Франція, Словаччина, Чехія, Албанія, Греція, Іспанія, Італія, Україна, Індія, Пакистан, Ірак, Фінляндія, США, Німеччина, Польща, Парагвай, Бельгія, Голландія, Англія, Швеція, Туреччина, Аргентина.

Акварельний фестиваль Fabriano - завжди неймовірний цікавий досвід. Програма фестивалю насичена, цікава, надихаюча. Це і величезна експозиція робіт художників з різних куточків світу, і демонстрація майстерності та майстер-класи з відомими художниками з усього світу.
Це також презентації та тестування художніх матеріалів від світових виробників. Обмін досвідом, ідеями, нові знайомства та творче спілкування.

      

Нефритовий зелений - став кольором Fabriano in Aquarello 2023 серед палітри акварелі ROSA Gallery та не залишив байдужим тих, хто спробував цю насичену темно-зелену фарбу, що гранулює.

Дякуємо усім, хто відвідав наш стенд та із захопленням тестував акварельні фарби ROSA Gallery.

      

Професійні акварельні фарби ROSA Gallery поїхали в різні країни разом із художниками. Приємно, що кольори акварелі ROSA доповнять палітри майстрів з усього світу.

Демо майстер-класи, експозиція робіт, пленери на старовинних вуличках Болоньї захопили своєю легкістю та атмосферністю. Спілкування та знайомства дають заряд акварельної енергії на цілий рік. Фестиваль завершився, та творчість триває щодня.

      

Раді теплим зустрічам з відомими майстрами акварелі та новим знайомствам. Дякуємо усім за підтримку, слова, що надихають та інтерес до бренду ROSA.
Дякуємо нашому партнеру в Іспанії магазину Artemiranda
Дякуємо за співпрацю - організатора фестивалю Анну Масініссу

До нових зустрічей. З новими ідеями та новими кольорами ROSA. 

Схожі публікації