Нові пензлi для акрилу та олії від ROSA

Нові пензлi для акрилу та олії від ROSA

Грандіозне надходження нових пензлів для акрилу та олії від ROSA:
248 позицій, 6 серій, 2 типи волосу, різні форми для класичних прийомів живопису та особливих цікавих мазків, що дозволяють реалізувати будь-які завдання художника.

В залежності від сюжету та поставлених завдань, перед початком роботи, художник обирає для себе тип волосу, відповідну форму та розмір пензля. 

Серії відрізняються між собою за типом волосу, жорсткістю, еластичністю, товщиною та представлені різними формами волосяного пучка для можливості створення різних художніх форм мазків: класичних, універсальних та особливих, нестандартних.

Класичні форми пензлів:

Круглі пензлі підходять для нанесення фарби лінією з незмінною товщиною, або лінією, що варіює по товщині від тонкої до товстої. Незамінні для роботи над деталями, створення візерунків та орнаменту, зафарбовування фону.

Плоскі пензлі використовують для нанесення широких рельєфних рівних мазків, зафарбовування фону, покриття великих поверхонь. Рівні кути вершини зручні для створення плавного переходу з одного кольору в інший та при змішуванні кольорів на палітрі. При роботі з густими фарбами плоскі пензлі допомагають створити пастозні мазки.

Овальні пензлі - універсальні. Ними можна створити мазки які утворюють як плоскі, так і круглі пензлі, в залежності від їх положення відносно поверхні. Окрім того, така форма пензля ідеальна для створення м'яких, округлих і клиноподібних мазків, змішування фарб, пом'якшення країв і переходів одного кольору.  

Особливі спеціальні форми:

Віялові пензлі підійде для створення спеціальних ефектів і текстур, пом'якшення контрастів, контурів і фактур, згладження переходів кольору. Використовуються для створення смуг, трави, листя, хвиль, хутра, деревини.

Флейци використовують для нанесення широких рельєфних рівних мазків, зафарбовування фону, покриття великих поверхонь зручні для великих робіт, також  для покриття великих поверхонь водою, фарбою або лаком. Такі пензлі, за рахунок розміру та форми, утримують велику кількість фарби.

Кутова форма пензлів ідеальна для створення тонких довгих ліній, ефектів гри світла й тіні, переходу одного кольору в інший, нанесення дуже тонких ліній, точкових акцентів,  промальовування стрічок та квітів, створення текстури. Ними можна створити мазки які утворюють як плоскі, так і круглі пензлі, в залежності від їх положення відносно поверхні. Такі пензлі часто використовують для створення ескізів, адже ними легко наносити чіткі лінії та гострі кути. 

Лайнери - це різновид круглих пензлів з дуже довгою виставкою волоса. Подовжений волос добре утримує фарбу. Використовуються для нанесення тонких, довгих ліній однакової товщини.  Ідеальні для нанесення написів. 

Асортимент нових пензлів сформований з однієї серії виготовленої з натурального волосу щетини та 5 серій з синтетичного волосу.

Натуральний волос.

Серія AMBER. Жорсткий волос з натуральної щетини кольору слонової кістки чудово тримає форму, що дозволяє працювати з густими фарбами. Це основні пензлі для олійного живопису, проте часто використовуються з акриловими фарбами, для створення фактур. Якісний пружний та при цьому еластичний волос, не ламається та міцно тримається в обоймі. Легко набирає, добре утримує фарбу. 

Форми пензлів на довгій ручці серії AMBER:
кругла, плоска, овальна, віялова, флейц.

Синтетичні пензлі:

Серія INTENSE – пензлі із жорстким синтетичним волосом білого кольору - гарна альтернатива щетині для густих фарб та для створення фактурних мазків з характером. Пружний волос добре набирає та утримує олійну фарбу та акрил. Пензлі серії INTENSE - гарний вибір для рівномірного перекривання площин та створення фактури.  Еластичний жорсткий волос прослужить довше ніж натуральний та чудово впорається з характерними олійному живопису мазками. 

Ступінь жорсткості: *****

Форми пензлів на довгій ручці серії INTENSE:
2 види круглої (із загостреним та заокругленим кінчиком), плоска, овальна, кутова.

Серія TERRA – еластичний тонкий синтетичний волос білого кольору, який поєднує в собі властивості щетини та синтетики. Пружний пучок добре утримує фарбу та м'яко рівномірно розносить її по поверхні. 

Пензлі серії TERRA, завдяки еластичному тонкому ворсу, допомагають нанести мазок без смуг та розводів, гарно працюють при змішуванні  фарби. Універсальний ворс підходять для роботи густими олійними та різними видами акрилових фарб. Для поціновувачів пензлів на довгій ручці - ідеальний вибір для акрилового живопису.

Ступінь жорсткості: ****

Форми пензлів на довгій ручці серії  TERRA:
кругла, плоска, овальна, кутова.

Серія FLAME. Пензлі з еластичного синтетичного волосу середньої пружності ідеально підійдуть для роботи акриловими та гуашевими фарбами.
Еластична, добре контрольована синтетика рудого кольору з темним кінчиком гарно тримає форму в сухому та вологому стані. Підходять як для нанесення тонких ліній, так і для створення плавних переходів, зафарбуванню великих площ, для змішування фарб.

Ступінь жорсткості: ***

Форми пензлів на короткій ручці серії FLAME:
кругла, плоска, овальна, віялова, кутова.

Серія MOON – пензлі з еластичного м'якого синтетичного білого волосу на короткій ручці. М’який, при цьому еластичний та контрольований волосяний пучок добре тримає початкову форму в сухому стані та зберігає її у вологому. Кругла та кутова форми формують гострий кінчик, що зручно для створення тонких ліній, прописання дрібних деталей та фрагментів.
Найбільше підходить для роботи з акриловими фарбами.

Ступінь жорсткості: ***

Форми пензлів на короткій ручці серії MOON:
кругла, плоска, овальна, кутова, лайнер.

Серія BREEZE – пензлі з тонкого м’якого синтетичного волосу, що  ідеально підійдуть для роботи як з акриловими фарбами, а також можуть використовуватись для акварелі. М’який, при цьому пружний світло бежевий ворс з темно-сірим кінчиком, добре тримає форму до та після змочування, легко керується в роботі. Дозволяє прописувати деталі та дуже тонкі лінії.

Ступінь жорсткості: **

Форми пензлів на короткій ручці серії BREEZE:
кругла, плоска, овальна, кутова.

Різноманіття видів, форм та розмірів нових пензлів ROSA дадуть можливість підібрати пензлі для будь-якої роботи - від філігранної до масштабних полотен, дозволять художнику комфортно працювати в олійному та акриловому живописі, створювати широкий спектр форм мазків,  неймовірних та складних ефектів!

Детальніше

Схожі публікації