Курс малювання акрилом Літні Уяви від онлайн-студії Fantasy Room

Курс малювання акрилом Літні Уяви від онлайн-студії Fantasy Room

Сьогодні навчатись живопису може кожен завдяки різноманітним онлайн-курсам, майстер-класам та урокам. Адже саме творчість та нові навички допомагають втримати наш емоційний стан у теперішній час.

Курс малювання акрилом "Літні Уяви" від онлайн-студії Fantasy Room захопив та зібрав тисячу учасників з різних куточків України. Творчі особистості занурились у світ кольорів та емоцій разом з їх провідником художницею Олександрою Гогою та з 10 по 30 серпня крок за кроком створювали 4 яскраві літні ілюстрації: квіткове поле, освіжаючий коктейль, розкішний райський пейзаж та соковитий кавун.

ROSA також долучились до творчого дійства, раді бути партнером заходу та дякуємо за можливість разом з учасниками та організаторами поринути у неймовірний світ творчості та кольору.

Ми вітаємо призерів онлайн-марафону та щиро раді, що творчих людей навколо нас стає більше! Симпатії та подарунки ROSA належать 3-м учасникам марафону:

Кащенко Анна

  

Кротик Аліна

  

Єремченко Вікторія


Ми хочемо подякувати кожному художнику за те, що долучилися до творчого онлайн-марафону, ділилися своїми враженнями з допомогою кольору, показували творчі вміння та таланти.

Схожі публікації