Новинка: 10 нових кольорів професійної акварелі ROSA Gallery

Новинка: 10 нових кольорів професійної акварелі ROSA Gallery

Місяць акварелі продовжуємо грандіозною новинкою!

Презентуємо 10 нових кольорів професійної акварелі ROSA Gallery, підібраних та створених з урахуванням рекомендацій художників України!

2 нових гранулюючих та 4 супергранулюючих кольори ідеальні для створення справжньої акварельної магії та захопливих ефектів нададуть роботам особливого шарму.
Серед новинок 4 базові монопігментні кольори вдало доповнять основну палітру акварелістів та дадуть нові можливості для пошуку цікавих сумішей, досягнення потрібних півтонів. Для любителів натуральних пігментів в новій палітрі - 2 базові кадмії та кобальт, для поціновувачів нових пігментів є альтернативи основному жовтому та насичено червоному.

Насичені класичні та особливі унікальні кольори нової палітри ідеальні для створення пейзажів природи, ботанічних ілюстрацій, архітектурних та інтер'єрних пейзажів.

771 Azo жовтий PY151
Azo жовтий - надзвичайно насичений, напівпрозорий, одно пігментний колір з високим рівнем світлостійкості. Azo жовтий є універсальним для змішувань, незамінний для художників, що відмовляються від використання кадміїв. Цей яскравий та сонячний колір створений, щоб додати світла вашим картинам.772 N Вохра золотиста PY42
Вохра золотиста - чудовий теплий колір виготовлений на основі натурального пігменту. Використовується як самостійно, так і у сумішах, яким додає природного, теплого тону. М'який натуральний золотавий відтінок допоможе надати м’якого сяйва вечірньому небу та стане незамінним кольором при написанні пейзажів.

773 N Кадмій оранжевий середній PY35
Одно пігментний кадмієвий колір, виготовлений на основі натурального пігменту, вирізняється своєю прозорістю та високим рівнем світлостійкості. Насичений, глибокий тон, темніший ніж кадмій оранжевий, дозволить досягнути інших відтінків у змішуваннях. Кадмій оранжевий середній додасть яскравості вашим квітам, заходам сонця та пейзажам.

774 GN Кадмій червоний темний PR108
Натуральний, одно пігментний Кадмій червоний темний - універсальний незамінний колір для будь-якої палітри. Яскравий, виразний, насичений колір - ідеальний як самостійно, так і у сумішах. Високий рівень світлостійкості, напівпокривність та легка грануляція дозволяють використовувати його практично у всіх техніках акварельного живопису.

775 Піроль червоний PR254
Глибокий та насичений Піроль червоний - найтемніший з червоних кольорів нашої палітри. Його чистота та виразність у поєднанні з відмінною світлостійкістю знайде багато прихильників. Насичений та інтенсивний одно пігментний колір надзвичайно цікавий у сумішах з кольорами фталоціанінової групи.

776 GN Кобальт зелений середній* PG26
Класичний одно пігментний, напівпокривний, супер гранулюючий зелений колір з благородним сірим підтоном виготовлений на основі натурального пігменту. Незамінний при написанні пейзажів. Використовується як самостійно, так і у сумішах, яким додає природного, натурального тону. Колір гранулює, що додає роботам особливого шарму.

777 G Ультрамарин спектральний PB29
Тепліший та насиченіший колір у порівнянні з класичним Ультрамарином. Ультрамарин спектральний має відмінну світлостійкість і легку грануляцію. Теплий, червонувато-блакитний підтон Ультрамарину спектрального ідеальний як база для відтворення усіх відтінків неба. Використовуючи цей колір, як основний з тріади, можна досягти різних кольорових тонів у сумішах.

778 G Індантрен сірий* PB60
Унікальний та неповторний - одно пігментний Індантрен сірий не залишить байдужим жодного аквареліста. Складний та глибокий колір для справжніх поціновувачів сутінкових відтінків. Ідеальний для прописання тіней, архітектури та вечірніх пейзажів. Напівпокривний супер гранулюючий колір з високим рівнем світлостійкості.

769 GN Карбоновий червоний PB36, PR254, PBk7
Теплий червоно-чорний колір при розмитті водою утворює широкий діапазон унікальних мармурових візерунків грануляції. Додавання води, змінює колір від максимально насиченого чорного, до яскраво-червоного. Ідеальний для написання каміння, гірських поверхонь, абстрактних робіт. Напівпокривний з високим рівнем світлостійкості, може використовуватись як самостійно, так і у сумішах з іншими кольорами.

762 GN Лазурний синій* PG26, PB15:3, PBk7
Насичений, глибокий та природний Лазурний синій захоплює безліччю відтінків. Зміни та переходи тону від темного синього до яскравого бірюзового створюють ілюзію глибини. Додавання води дозволяє варіювати насиченість та ступінь грануляції кольору. Напівпокривний, з високим рівнем світлостійкості Лазурний синій ідеальний для пейзажів та атмосферних абстрактних робіт.

* Кольори доступні у продажу в грудні 2023

Відтепер доповнена палітра професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery налічує 80 кольорів.

Основні властивості професійних художніх акварельних фарб ROSA Gallery в тубі:
• Кольори фарби однакові як в тубі, так і в кюветі – єдина рецептура
• Фарби добре розмиваються навіть після висихання
• Основа 100% натуральний гуміарабік
• Палітра акварелі ROSA Gallery містить багато одно пігментних кольорів, що дає можливість утворювати чисті відтінки при змішуванні
• Висока світлостійкість пігментів збереже роботу в первозданному вигляді з плином часу
• 80 базових та унікальних, чистих та яскравих кольорів дозволяють зібрати свою улюблену палітру

10 нових кольорів акварелі ROSA Gallery в кюветах будуть доступні до замовлення в січні 2024 року.

Для художників, які працюють лише з кювет, та хочуть спробувати новинки вже, є можливість придбати пусті кювети ROSA та наповнити їх аквареллю з туб.

Пориньте у світ акварельного живопису з новими кольорами від ROSA Gallery! Насолоджуйтесь унікальними мармуровими візерунками грануляції, глибокими складними та сяючими теплими кольорами улюбленої акварелі!

Детальніше

Схожі публікації