Відновлення в асортименті полотна бавовна середнє зерно ROSA Gallery

Відновлення в асортименті полотна бавовна середнє зерно ROSA Gallery

З радістю повідомляємо про відновлення в асортименті полотна бавовна середнє зерно ROSA Gallery!
Середньозернисте полотно доступне до замовлення на підрамнику та в рулонах.

Полотно бавовняне на підрамнику ручного ґрунтування ROSA Gallery - основа для живопису, виготовлена з натурального бавовняного полотна, яке натягнуте галерейним способом на модульний підрамник з клеєної сосни. Воно підходить для акрилових, олійних та інших видів фарб. Бавовняне полотно є більш м'яким і еластичнішим ніж льон та має менш виражену текстуру, що ідеально для класичного живопису.

Бавовняне полотно ROSA Gallery має міцну проклейку, яка запобігає проходженню фарби на зворотну сторону та покрите сучасним акриловим ґрунтом, що утворює білу міцну еластичну плівку після висихання. 

Полотно ручної роботи середнє зерно ROSA Gallery - це:
• 100% бавовна, 360 г/м² ±20%
• Одношарова проклейка
• Тришаровий акриловий ґрунт

Полотна на підрамнику виготовляються в розмірах від 15х20 см до 195х300 см з кроком в 5 см, а також під індивідуальні розміри замовника.
Полотна в рулоні будуть доступні в розмірах: 2 м х 3 м та 2 м х 10 м
В асортименті ROSA Gallery представлені два види зернистості бавовняного полотна дрібнозернисте та середньозернисте, щільністю від 320 до 400 г/м². Це дозволяє художнику підібрати основу згідно з жанром майбутньої картини. Вага ґрунтованого полотна ручної роботи може коливатись в межах ±20%.

Бавовняне полотно на підрамнику ROSA Gallery - основа для живопису, яка виступає сучасною альтернативою традиційному льону.

детальніше

Схожі публікації