Екскурсія на виробництво художніх матеріалів ROSA

Екскурсія на виробництво художніх матеріалів ROSA

На свій сьомий день народження, 17 травня 2024 року, Асоціація українських художників ботанічного мистецтва SUBA відвідали виробництво українських художніх фарб ROSA. 

12 художників з Івано-Франківська, Рівного, Києва, Дніпра у супроводі  президента асоціації Людмили Командир знайомились з усім циклом створення професійних акварельних фарб, які щодня використовують у своїй творчості.

Серед учасників були присутні й художники, роботи яких прикрашають продукти ROSA: робота художниці Наталії Купчик “Гортензія” використана в обкладинці блокнота для акварелі ROSA Studio, „Троянда, що відцвітає“ Ольги Євгенівни Корнієнко зображена на наборах акварельних фарб ROSA Gallery.

Досліджуючи цех за цехом, митці ознайомились з повною ланкою процесів виробництва:
- дослідження і підбір сировини та матеріалів;
- процес розробки рецептур;
- розроблення тестових зразків в лабораторії;
- безпосереднє виробництво;
- перевірка якості виготовленої продукції;
- маркування та фасування фарб у виробничих відділах.

  

В учасників екскурсії навіть була можливість взяти участь в перетиранні пігменту, який згодом був використаний у виготовленні акварелі Аzo жовтий. Майстри ботанічної ілюстрації були щиро захоплені та натхненні процесом виготовлення фарб.

Також дізналися деякі секрети та важливі деталі роботи технологів, вимоги та стандарти до продукції, яких дотримується бренд ROSA у виробництві. Ознайомились з традиційним виробництвом основ для живопису та пересвідчились у важливості ручної роботи при виготовленні полотен. 

Учасники екскурсії тестували нові пензлі для акварелі ROSA серій Deep та Flow та акварельні фарби які використовують для своїх ботанічних робіт. Наприкінці екскурсії всі художники отримали акварельні подарунки від бренду ROSA. 

Дякуємо учасникам екскурсії за вибір матеріалів ROSA для своїх робіт, за конструктивний зворотний зв'язок, відгуки про матеріали ROSA, побажання та очікування від майбутніх акварельних новинок!

Схожі публікації