Акварель ROSA на міжнародному фестивалі Fabriano in Acquarello 2024

Акварель ROSA на міжнародному фестивалі Fabriano in Acquarello 2024

Fabriano in Acquarello - щорічний міжнародний фестиваль в Італії, який об'єднує світову акварельну спільноту: виробників акварелі, професійних художників, викладачів та студентів.

Цьогоріч ROSA на міжнародному майданчику Fabriano in Acquarello 2024 презентувала українську акварель. Ми представили всю палітру професійних акварельних фарб ROSA Gallery - 80 кольорів в тубах та кюветах.

  

Художники з різних куточків світу мали можливість протестувати повну палітру кольорів акварелі та обрати свої фаворити.
Ми пишаємося тим, що мали можливість презентувати український продукт на міжнародному майданчику.

Програма міжнародного фестивалю була насичена та цікава. В неймовірно мальовничому місті Фабріано очікувала величезна експозиція робіт художників з різних куточків світу, майстер-класи із всесвітньо відомими акварелістами, спільні демо майстер-класи, екскурсії, обмін досвідом та море натхнення.

На стенді ROSA учасники тестували 10 нових кольорів акварелі 2024 року та повну палітру кольорів ROSA Gallery. Лазурний синій та карбоновий червоний стали кольорами-фаворитами на Fabriano in Aquarello 2024 серед палітри акварелі ROSA Gallery.
Охочі мали змогу придбати для себе акварель ROSA Gallery в тубах чи в кюветах. Приємно, що кольори акварелі ROSA доповнять палітри майстрів з усього світу.

  


Окрім тестування акварелей ROSA Gallery учасники могли на стенді ROSA насолодитись демо майстер-класами від лідера української групи Вікторії Григорьєвої, лідера німецької групи Карстена Віланда  та нідерландської художниці Яни Іваннікової.

Раді теплим зустрічам з відомими майстрами акварелі та новим знайомствам. Дякуємо усім за підтримку, слова, що надихають та інтерес до бренду ROSA.

Дякуємо організатору фестивалю - Anna Massinissa.

До нових зустрічей! З новими ідеями та новими кольорами ROSA.

Схожі публікації