ROSA на міжнародному акварельному пленері в Чехії

ROSA на міжнародному акварельному пленері в Чехії

З 29 травня по 1 червня проходив Міжнародний щорічний фестиваль акварелі - Празька весна 2024. ROSA також стали його частинкою як арт-партнер заходу - презентували акварельні фарби ROSA Gallery. 

Празький пленер ініційований кількома друзями-художниками у 2022 році як невелика зустріч, щоб разом малювати просто неба. Уже два роки він привертає увагу художників з усього світу.

Мета пленеру - поділитися враженнями від акварелі та разом насолодитися живописом в одній із найкрасивіших столиць Європи - Празі.

  

В пленері взяли  участь близько 120 художників з різних країн світу. Вони багато малювали, тестували акварельні фарби, обмінювались досвідом та майстерністю. 

Учасники мали можливість спостерігати за роботою різних майстрів  та безпосередньо взяти участь в майстер-класах.

Ми пишаємось, що саме акварель ROSA Gallery використовували у своїх демо майстер-класах художниці українського походження: Анна Таушке, Євгенія Горпинич та Ірина Соноцька та  презентували український продукт на міжнародному майданчику.

  

Для учасників фестивалю ROSA підготували приємний бонус, аби кожен зміг протестувати 10 нових кольорів акварелі ROSA та обрати свої фаворити.

Щиро дякуємо нашому партнеру мережі магазинів Artikon та організатору фестивалю Празька весна 2024 Анні Тюльпановій за можливість доєднатися до акварельного дійства. 

Бажаємо усім учасникам пленеру “Празька весна” 2025  багато натхнення та свіжих творчих ідей!

Схожі публікації