Онлайн-проект Rafaello 2020

Онлайн-проект Rafaello 2020

Міжнародний фестиваль "URBINOINACQUERELLO" в Урбіно - це щорічна подія, яка об’єднує акварелістів з усього світу. Фестиваль включає в себе семінари, зустрічі, пленери, демонстрації для студентів середніх шкіл та університетів, виставки та майстер класи.

У центрі уваги цього Фестивалю - надзвичайна художня краса Урбіно. Щороку навесні Урбіно стає точкою захоплюючим місцем культурно-мистецького обміну, як в часи епохи Відроження, коли художники зустрічалися в герцозі Палаццо Дукале.

У 2020 році фестиваль "URBINOINACQUERELLO" відбувається в форматі онлайн. Проект "Rafaello 2020" розпочався ще рік тому, під час фестивалю UrbinoInAcquerello 2019, коли вітчизняні та міжнародні художники малювали у групі «Чернетки аквареллю, натхненні творами Рафаеля» на площі Дука Федеріко в Урбіно. Після фестивалю художники були запрошені створити нові акварелі на 2020 рік.

Організатори фестивалю на чолі з чарівною Soha Khalil знайшли чудовий спосіб показати онлайн роботи художників, присв'ячні життю та творчості Рафаеля.
Митцям була дана можливість виконати роботу в індивідуальній творчій манері, з портретами чи елементами образів та деталей творів Рафаеля, з власною інтерпретацією пейзажів Монтефельтро та Урбіно.

В рамках проекту було створено багато надзвичайно цікавих акварельних робіт від митців з усього світу. В нашій підбірці ділимось деякими акварелями з проекту "Rafaello 2020".

Надихайтесь разом з нами!

Асоціація Urbino In Acquerello запрошує усіх митців долучитись до онлайн-проекту, присв'яченому великому Рафаелю Санті.
Зробіть коротке відео, в якому представте себе та розкажіть про свою роботу, яку створюєте для проекту RAFFAELLO 2020 онлайн. Ви можете опублікувати своє відео на сторінці UrbinoInAcquerello в фейсбук.

Усі роботи проекту можна переглянути онлайн на сторінках фестивалю:
https://www.urbinoinacquerello.org/
UrbinoInAcquerello

Ми надзвичайно раді бути партнером фестивалю "URBINOINACQUERELLO" та бажаємо усім учасникам отримати новий досвід від участі в онлайн-проекті, цікаві враження, нові ідеї, відчути цілющу енергію мистецтва через єднання митців та культур з усіх куточків світу.

Хештеги фестивалю:

#TogetherOnlineRaffaello2020 #UrbinoinAcquerello2020 #WatercolorFestivalUrbino

Схожі публікації

Категорії новин

Останні коментарі

Популярні статті

Теги публікацій