The first art festival Boychuk Fest

The first art festival Boychuk Fest

12 вересня в Академії декоративно прикладного мистецтва імені М.Бойчука пройшов Перший мистецький фестиваль Бойчук Fest, присвячений 85-річчю закладу.
Завдання фестивалю - поєднати сучасність та традиційну українську культуру, шляхом проведення різноманітних майстер-класів від фахових майстрів, лекторіїв з українського мистецтва, кінопоказів, театральних та поетичних сцен.

В рамках фестивалю до творчого заходу долучились учасники художньої спільноти "Київські пленери". Протягом двох днів київські художники створювали неймовірні роботи на пленері, малювали спільну картину, обмінювались досвідом та враженнями. Це був неймовірний згусток драйву та творчості!

Ольга Стерник створила зрілий яблучний етюд. Геннадій Пугачевський зобразив вечірню годину на березі рідної Русанівки. Андрій Богомолов малював улюблений архітектурний мотив. Наталія Студенкова створила образ чарівної візитівки Києва - Золотих воріт. Ігор Трохименко зобразив в роботі річку свого дитинства - Сіверський Донець.

    

ROSA активно долучились до творчого дійства, надавши необхідні художні матеріали для акварельних демо майстер-класів.

Родзинкою заходу стала спільна жива акварельна робота на тему видатного митця України М. Бойчука, що поєднала традиційні акварельні зображення з колажем, що імітує мозаїку. Ідеї цього захопливого проєкту належить акварелістці Тетяні Пугачевській.
"Сенс композиції - показати причетність Бойчука до монументального мистецтва та до дослідження візантійської мозаїки, показати міста, де він бував, навчався, працював, досліджував. За основу взято мозаїку М. Бойчука" - так представила проєкт авторка.

    

В рамках заходу відбувся скетчинговий батл для студентів академії Бойчука, кращі роботи були відмічені та нагородженні наборами акварельних фарб від ROSA.

    

Дякуємо усім за участь та партнерство: організаторам проєкту - адміністрації закладу та ректорці Академії декоративно прикладного мистецтва та дизайну імені М.Бойчука пані Осадчій Олені Анатоліївні; художникам, які активно брали участь пленерах та майстер класах: Тетяна Пугачевська, Ілько Поп'юк, Ігор Трохименко, Андрій Богомолов, Ольга Шелест, Анастасія Лівенська, Ольга Стерник, Олена Гур'єва, Антоніна Адамчук, Наталія Журавльова, Тетяна Малишева, Олена Секунко, Ірина Хист, Світлана Клименко, Микола Бригинець, Сергій Григор'єв, Наталія Студенкова, Геннадій Пугачевський за поширення та розвиток акварельного мистецтва в Україні.

Бойчук Fest, добіг свого завершення, залишивши по собі чудові спогади, нові знайомства та майстерні акварельні картини.

Чекаємо нових зустрічей!

Related Posts: