NEW: Нові стильні мотиви дизайнерського паперу від ROSA TALENT!

NEW: Нові стильні мотиви дизайнерського паперу від ROSA TALENT!

Спекотне літо – час гарячих новинок!

Представляємо нові серії дизайнерського паперу від ROSA TALENT у форматі А4:

• Папір двосторонній матовий „Ocean Dreams„ - 16 мотивів поштучно та в наборі. Фоновий папір з поєднанням кольорів піску та моря, різноманітні морські жителі, водорості, мушлі, морські зірки - актуальна морська тематика для періоду відпусток. Вироби з паперу в стилі „Ocean Dreams„ збережуть теплі спогади незабутнього відпочину!

 Папір двосторонній матовий „Men Style“ - 16 мотивів поштучно та в наборі. Стримані, приглушені тони паперу для створення виробів справжнім чоловікам. Краватки та мотоцикли, шахи та гітари – стильні елементи підкреслять та довершать будь-яку вітальну листівку, запрошення на парубоцьку вечірку, тематичний скрап альбом, записник, комод чи скриньку.

В кожній серії є фонові сторінки, сторінки з головними героями, навколо яких можна зав'язувати сюжет та вирізки відповідно до теми, які допоможуть сформувати центральну композицію.
Чорно-білі елементи вирізок можна зафарбувати гелевими ручками в обраному кольорі та стилі.

Двосторонній дизайнерський папір від ROSA TALENТ у форматі А4 використовується в техніках скрапбукінг та кардмейкінг, а також для виготовлення скриньок і подарункових упаковок різних розмірів. Цікаві актуальні дизайни, благородна матова поверхня дизайнерського паперу підійде для робіт різного рівня складності. Оптимальна щільність паперу - 200 г/м² - дає можливість легко надати йому заданої форми, він не тріскає при біговці та згинанні.

• Папір односторонній Фрази та Написи в чоловічій тематиці - 2 листа укр та рос мовою. Влучні написи для сильних та коханих допоможуть акуратно та стильно підписати виріб з мінімальною затратою часу! Різні форми вирізок та шрифтів - особливо зручно для декору у різних стилях, тематиках та видах декоративних робіт. Папір з написами ідеально підходить для оформлення листівок, скрап альбомів, подарункових упаковок, коробочок, скриньок, бонбоньєрок.

Для зручності, написи на дизайнерському папері від ROSA TALENT розробленні українською та російською мовами. Поєднання написів золотом та сріблом, різні форми вирізок та шрифтів - особливо зручно для декору у різних стилях, тематиках та видах декоративних робіт. А крейдований матовий папір формату А4 зі щільністю 250г/м² є найоптимальнішим у техніці скрапбукінгу та кардмейкінгу.

Основні властивості:
• Актуальні цікаві дизайни
• Різні форми вирізок та шрифтів
• Листи в наборах однієї кольорової гами комбінуються між собою
• Крейдований матовий папір формату А4
• Благородна матова поверхня паперу;
• Доступний поштучно та в наборах;
• Не містить лігніну.

Завдяки своїм властивостям, дизайнерський папір ROSA TALENТ відповідає очікуванням професіоналів скрапу та кардмейкінгу, а також легкий в роботі для новачків.
Окремі сторінки з тематичними елементами для створення багатошарового декору та колекційність паперу дозволяють з легкістю підбирати та компонувати матеріали між собою, створювати завершені декоративні альбоми, листівки, блокноти в одній стилістиці.

Папір дизайнерський від ROSA TALENT поєднав в собі усі характеристики для легкої і комфортної 

Related Posts:

Blog Search

Blog Categories

Latest Comments

Popular Articles

Tags Post