ФАРБИ ХУДОЖНІ 

ФАРБИ ХУДОЖНІ

Професійні художні фарби - новий стратегічний напрямок виробництва компанії ROSA. Художні фарби ROSA виготовлені та розроблені в Україні.

Кваліфіковані спеціалісти компанії та художники України, як експерти, критики та наставники; сучасна лабораторія та спеціалізоване обладнання - найкращі умови для виготовлення якісного українського продукту. С...

Професійні художні фарби - новий стратегічний напрямок виробництва компанії ROSA. Художні фарби ROSA виготовлені та розроблені в Україні.

Кваліфіковані спеціалісти компанії та художники України, як експерти, критики та наставники; сучасна лабораторія та спеціалізоване обладнання - найкращі умови для виготовлення якісного українського продукту. Сьогодні ми виготовляємо олійні, акрилові фарби та гуаш. Олійні та акрилові фарби ROSA представлені в двох лінійках: ROSA Gallery для професійного живопису та ROSA Studio для етюдів, навчання та роботи в студії. Кольорові гами кожного виду фарби ретельно підібрані керуючись класичною методологією живопису та представлені оптимальним набором кольорів. Виготовлені на основі традиційних рецептур, фарби ROSA дають очікувані результати при змішуванні, розведенні та в розбілах.

Використання якісної сировини, індивідуальний підхід до розробки кожного виду та кольору фарби, тестування усіх вихідних партій – дозволяють нам створювати продукти відповідно до очікувань та потреб художників. Чітка система контролю якості на кожному етапі виробництва, перевірка на змішування, взаємодію з допоміжними речовинами, дослідження фарб на світлостійкість традиційними методами та за допомогою сучасних камер з ультрафіолетовим випромінюванням дають впевненість в збереженні якості фарби з плином часу. Ми продовжуємо вивчати світовий досвід, тренди сучасного живопису, вподобання художників, та створюємо нові кольори для наповнення гами, щоб фарби ROSA надихали до творчості та надавали більше можливостей для реалізації задумів художника.

Детальніше

ФАРБИ ХУДОЖНІ 

Підкатегорії

 • АКВАРЕЛЬНІ ФАРБИ

  Художні акварельні фарби ROSA виготовлені на основі 100% гуміарабіку з високоякісних органічних та неорганічних пігментів високого ступеня перетертості .

  Особливістю фарб ROSA є те, що вони розроблені за участі професійних художників. Спочатку визначаються ключові характеристики якими повинні відрізнятися фарби та кольори в них: загальна кольорова гама, прозорість та насиченість кожного кольору, консистенція фарби та легкість її рознесення. Для кожного кольору створюється кілька лабораторних зразків, які надаються на оцінку і тестування професійним художникам. Після цього колір допрацьовується, відповідно до побажань та зауважень, і лише тоді передається на масове виготовлення.

  Художні акварельні фарби ROSA Gallery розроблені та виготовлені в Україні.

  Високоякісна сировина, професійний підхід та сучасне спеціалізоване обладнання гарантують безкомпромісно високу якість продукції.

 • ОЛІЙНІ ФАРБИ

  Фарби олійні Художні олійні фарби ROSA виготовлені з високоякісних органічних та неорганічних пігментів високого ступеня перетертості.

  Поєднання ретельно відібраних пігментів з лляною полімеризованою олією, надає фарбам чистий насичений колір та природній блиск. Особливість виробництва фарб ROSA полягає в тому, що спочатку визначаються ключові характеристики якими повинні відрізнятися фарби та кольори в них: консистенція, змішування кольорів, насиченість кольору, покривні властивості. Для кожного кольору створюється кілька лабораторних зразків, які надаються на оцінку і тестування експертам. Після цього колір допрацьовується, відповідно до побажань і зауважень, і лише тоді передається на масове виготовлення. Кольорові гами кожної лінійки ретельно підібрані керуючись класичною методологією живопису. Виготовлені на основі традиційних рецептур, олійні фарби ROSA дають очікувані результати при змішуванні, розведенні та в розбілах.

  Завдяки густій консистенції олійні фарби ROSA ідеальні для різних технік живопису як для пастозного мастихіном так і для класичного, лесувань.

 • АКРИЛОВІ ФАРБИ

  Художні акрилові фарби ROSA виготовлені з високоякісних органічних та неорганічних пігментів високого ступеня перетертості на основі сучасних акрилових дисперсій.

  Особливість виробництва фарб ROSA полягає в тому, що спочатку визначаються ключові характеристики якими повинні відрізнятися фарби та кольори в них: консистенція, змішування кольорів, насиченість кольору, покривні властивості. Для кожного кольору створюється кілька лабораторних зразків, які надаються на оцінку і тестування експертам. Після цього колір допрацьовується, відповідно до побажань і зауважень, і лише тоді передається на масове виготовлення. Ретельно підібрані кольорові гами кожної лінійки відповідають усім вимогам художніх фарб: містять напівпрозорі та покривні фарби, що дозволяє працювати в різних техніках живопису; ведуть себе передбачувано при змішуванні та в розбілах.

  Новітні матеріали забезпечують високу еластичність шару фарби після висихання, роблять його стійким до коливань температур та рівня вологості; дозволяють подовжити час висихання, що, в свою чергу, розширює можливості акрилового живопису. Тонкотерті акрилові фарби ROSA мають легкий блиск після висихання.

 • ФАРБИ ГУАШЕВІ

  Гуашеві фарби ROSA Studio  розроблені з висококваліфікованими технологами ROSA з урахуванням вимог та рекомендацій викладачів художніх навчальних закладів. 

  Фарби виготовлені з якісних пігментів та натуральної рослинної основи.  

  Ключовими особливістями гуаші ROSA є висока покривність, однорідна кремова консистенція та мінімальна зміна кольору (мінімально світліє) після висихання. 

  Тонкотерті пігменти дозволяють розводити гуаш водою практично до стану акварелі, завдяки чому художник може успішно реалізувати свої ідеї та вийти за межі техніки гуашевого живопису. 

  Висока покривна здатність фарб дає можливість повністю перекривати попередні шари малюнку та вносити корективи в роботу. Завдяки однорідній кремовій консистенції та гарній текучості, гуаш ROSA легко та рівномірно наноситься на папір, картон, дерево, фанеру, грунтоване полотно.Після висихання фарба утворює матову бархатисту плівку.  

  Гуашеві фарби ROSA Studio - це чудове рішення для тих, хто навчається  живопису,  декоративно-прикладному мистецтву чи займається ілюстрацією. 

  •  Висока концентрація пігменту 
  •  Висока покривна здатність
  •  Однорідна кремова консистенція
  •  Кольори залишаються насичені навіть після висихання

  Гама: 25 кольорів

  Упаковка: пластикова баночка

  Фасовка: 

  • Розсип 40 мл, 60 мл, 100 мл
  • Набори 8х20 мл, 9х20 мл, 12х20 мл, 12х40 мл
 • ДОПОМІЖНІ МАТЕРІАЛИ

  Допоміжні матеріали від ROSA представлені базовими продуктами для олійного та акрилового живопису.

  Матовий та глянцевий лаки призначені для акрилового живопису, розчинник без запаху - для олійного, а ґрунти та текстурні пасти є універсальними. Акриловий грунт ROSA пройшов тривале випробування часом - вже протягом багатьох років він використовується для виробництва ґрунтованих полотен ROSA.

  Саме тому, ми впевнено рекомендуємо використовувати його прихильникам самостійного створення основ для написання картин. Текстурні пасти від ROSA створені у трьох тернистостях, що дозволяє з легкістю реалізувати різноманітні задуми від пастозних мазків з гладкою поверхнею, до створення динамічних структур з фактурою піску та каменю. Пасти можна змішувати з акриловими фарбами для надання останнім густої консистенції або створити рельєф під живопис, який після висихання покривають різними видами фарби.

  Акрилові лаки ROSA у двох ефектах матовий та глянцевий створять захисну плівку над живописним шаром картини, яка збереже її від механічних ушкоджень та пожовтіння.

На сторінці
Показано 1 - 12 з 48 позицій
Показано 1 - 12 з 48 позицій