БЛОКНОТИ, ПАПІР 

БЛОКНОТИ, ПАПІР

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами для акварелі та рисунку, папками для акварелі, гуаші та рисунку.

Кожна група має свої особливості та переваги. Блокноти є незамінними й надзвичайно зручними для роботи на пленері, у кафе, в дорозі. Вони ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Блокноти стануть безцінним помічник...

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами для акварелі та рисунку, папками для акварелі, гуаші та рисунку.

Кожна група має свої особливості та переваги. Блокноти є незамінними й надзвичайно зручними для роботи на пленері, у кафе, в дорозі. Вони ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Блокноти стануть безцінним помічником в роботі як для професіоналів, так і для учнів та аматорів. Папки з папером - ідеальна пропозиція для учнів художньої школи. Паперова група продуктів ROSA представлена двома лінійками - ROSA Gallery для професійного живопису та ROSA Studio для скетчів, етюдів, швидких замальовок та навчання.

• Блокноти для акварелі ROSA Gallery
• Блокноти для рисунку ROSA Studio
• Папір для акварелі в папках та пакетах ROSA Studio
• Папір для рисунку та креслення в папках та пакетах ROSA Studio
• Папки для гуаші ROSA Studio

Детальніше

БЛОКНОТИ, ПАПІР 

Підкатегорії

 • БЛОКНОТИ

  Блокноти ROSA представлені у двох видах – для рисунку та акварелі.

  Вони мають тверду, цупку обкладинку, яка слугує планшетом під час малювання та чудово захищає роботи від затирання і зминання. Це допомагає довго та надійно зберігати гарний зовнішній вигляд блокноту. Блокноти для рисунку ROSA представлені в найпопулярніших форматах А5, А4 та квадрат, мають два типи кріплення аркушів – шитво і спіраль, з білими, чорними й комбінованими паперовими блоками. Білі, крафт, чорні, кольору слонової кістки аркуші паперу та їх комбінування в одному блокноті дозволяють обрати артбук під свій стиль живопису та дають можливість реалізувати різномаїття ідей художника. Блокноти для акварелі ROSA доступні в найпопулярнішому форматі А5, з аркушами, скріпленими на шитві.

  Три види блокнотів з різним за складом, щільністю та текстурою папером ,кожен з яких призначений для відповідного характеру робіт та стилю живопису.

 • ПАПКИ

  Папір в папках від ROSA Studio є для різних технік: акварельного, гуашевого живопису, рисунку та рекомендовані для учнів, студентів, аматорів та новачків.

  Доступні 2 формати паперу в папках та в пакетах пофасовані по 10 та 20 аркушів.
  Дрібнозернистий папір для акварелі в папках та пакетах від ROSA Studio підходить для усіх базових технік акварелі та гуаші.

  Італійський папір для рисунка Fabriano Start в папках та пакетах від ROSA Studio підходить для різних технік рисунку - штрихування, розтушовування, для роботи з графітними палочками та ін.

  Папки паперу для гуаші від ROSA Studio розроблені для найпопулярнішої техніки навчання живопису. Текстура, щільність, проклейка паперу відповідають усім вимогам техніки гуаш.

  Асортимент:
  Папки для акварелі: А3 - 10, 20 аркушів; А4 - 10, 20 аркушів.
  Папір для акварелі в пакетах: А3 - 10, 20 аркушів; А4 - 10, 20 аркушів.
  Папки для рисунку: А3 - 20 аркушів; А4 - 20 аркушів.
  Папір для рисунку в пакетах: А3 - 10, 20 аркушів; А4 - 10, 20 аркушів.
  Папки для гуаші: А3 - 20 аркушів; А4 - 20 аркушів.

Показано 1 - 12 з 12 позицій
Показано 1 - 12 з 12 позицій