БЛОКНОТИ, ПАПІР 

БЛОКНОТИ, ПАПІР

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами, папками, склейками для акварелі та рисунку.

Кожна група має свої особливості і переваги. Блокноти та склейки є незамінними й надзвичайно зручними для роботи на пленері, у кафе, в дорозі. Вони ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Блокноти та склейки стануть безцінним помічни...

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами, папками, склейками для акварелі та рисунку.

Кожна група має свої особливості і переваги. Блокноти та склейки є незамінними й надзвичайно зручними для роботи на пленері, у кафе, в дорозі. Вони ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Блокноти та склейки стануть безцінним помічником в роботі як для професіоналів, так і для учнів та аматорів. Папки з папером - ідеальна пропозиція для учнів художньої школи. Паперова група продуктів ROSA представлена двома лінійками - ROSA Gallery для професійного живопису та ROSA Studio для скетчів, етюдів, швидких замальовок та навчання.

• Блокноти ROSA Studio
• Склейки та склейки-блоки для акварелі
• Склейки для рисунку
• Папки для акварелі
• Папки для рисунку та креслення

Детальніше

БЛОКНОТИ, ПАПІР 

Підкатегорії

 • БЛОКНОТИ

  Блокноти ROSA представлені у двох видах – для рисунку та акварелі.

  Вони мають тверду, цупку обкладинку, яка слугує планшетом під час малювання та чудово захищає роботи від затирання і зминання. Це допомагає довго та надійно зберігати гарний зовнішній вигляд блокноту. Блокноти для рисунку ROSA представлені в найпопулярніших форматах А5, А4 та квадрат, мають два типи кріплення аркушів – шитво і спіраль, з білими, чорними й комбінованими паперовими блоками. Білі, крафт, чорні, кольору слонової кістки аркуші паперу та їх комбінування в одному блокноті дозволяють обрати артбук під свій стиль живопису та дають можливість реалізувати різномаїття ідей художника. Блокноти для акварелі ROSA доступні в найпопулярнішому форматі А5, з аркушами, скріпленими на шитві.

  Три види блокнотів з різним за складом, щільністю та текстурою папером ,кожен з яких призначений для відповідного характеру робіт та стилю живопису.

 • ПАПКИ

  Папки ROSA Studio для акварельного, гуашевого живопису і рисунку рекомендовано для учнів, студентів, аматорів та новачків. 

  Папір дрібнозернистої текстури зі щільністю 200 г/м2, який підходить для усіх базових технік акварелі та гуаші.

  Оригінальний, стильний та лаконічний дизайн з картинами сучасних художників-акварелістів надихають до творчості.  Цупкий ламінований папір папки та спеціально підібрані немаркі кольори на довго збережуть її гарний зовнішній вигляд.

  Папки ROSA Studio для акварелі формату А3/А4.

 • СКЛЕЙКИ

  Наповнення склейок для акварелі ROSA Gallery - це папір середньозернистої текстури Watercolor від Fabriano зі щільністю 200 г/м² та 25% вмістом бавовни, який підходить для усіх базових технік акварелі, гуаші, робіт олівцем та лінером. Середньозерниста фактура паперу підкреслює акварельний характер роботи.

  Спеціальна проклейка паперу сприяє плавному перетіканню кольорів і дає можливість досягнути дивовижних переходів між відтінками. Міцна проклейка аркушів по периметру з 4-х сторін у форматах А3 та А4, забезпечує їх оптимальний натяг та зберігає папір від деформації навіть при роботі у техніці по сирому. Таке з‘єднання паперу дозволяє працювати без використання додаткових кріплень, волога з робочого аркуша не потрапляє на

  За рахунок основи з цупкого картону, склейка для акварелі є повноцінною сучасною альтернативою планшету, що особливо зручно на пленері чи етюді. Якісний папір, легкість в транспортуванні, зручність в роботі.

  Формати склейок для акварелі ROSA Gallery:
  А3 – склейка по 4 сторонам;
  А4 – склейка по 4 сторонам;
  А5 – склейка по 1 стороні.

Показано 1 - 10 з 10 позицій
Показано 1 - 10 з 10 позицій