БЛОКНОТИ, ПАПІР 

БЛОКНОТИ, ПАПІР

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами, папками, склейками для акварелі та рисунку.

Кожна група має свої особливості і переваги. Блокноти та склейки є незамінними й надзвичайно зручними для роботи на пленері, у кафе, в дорозі. Вони ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Блокноти та склейки стануть безцінним помічни...

Паперова група продуктів від ROSA представлена блокнотами, папками, склейками для акварелі та рисунку.

Кожна група має свої особливості і переваги. Блокноти та склейки є незамінними й надзвичайно зручними для роботи на пленері, у кафе, в дорозі. Вони ідеально підходять для скетчів і замальовок вдома. Блокноти та склейки стануть безцінним помічником в роботі як для професіоналів, так і для учнів та аматорів. Папки з папером - ідеальна пропозиція для учнів художньої школи. Паперова група продуктів ROSA представлена двома лінійками - ROSA Gallery для професійного живопису та ROSA Studio для скетчів, етюдів, швидких замальовок та навчання.

• Блокноти ROSA Studio
• Склейки та склейки-блоки для акварелі
• Склейки для рисунку
• Папки для акварелі
• Папки для рисунку та креслення

Детальніше

БЛОКНОТИ, ПАПІР 

Підкатегорії

 • БЛОКНОТИ

  Блокноти ROSA представлені у двох видах – для рисунку та акварелі.

  Вони мають тверду, цупку обкладинку, яка слугує планшетом під час малювання та чудово захищає роботи від затирання і зминання. Це допомагає довго та надійно зберігати гарний зовнішній вигляд блокноту. Блокноти для рисунку ROSA представлені в найпопулярніших форматах А5, А4 та квадрат, мають два типи кріплення аркушів – шитво і спіраль, з білими, чорними й комбінованими паперовими блоками. Білі, крафт, чорні, кольору слонової кістки аркуші паперу та їх комбінування в одному блокноті дозволяють обрати артбук під свій стиль живопису та дають можливість реалізувати різномаїття ідей художника. Блокноти для акварелі ROSA доступні в найпопулярнішому форматі А5, з аркушами, скріпленими на шитві.

  Три види блокнотів з різним за складом, щільністю та текстурою папером ,кожен з яких призначений для відповідного характеру робіт та стилю живопису.

 • ПАПКИ

  Папір в папках від ROSA Studio є для різних технік: акварельного, гуашевого живопису, рисунку та рекомендовані для учнів, студентів, аматорів та новачків.

  Доступні 2 формати паперу в папках та в пакетах пофасовані по 10 та 20 аркушів.
  Дрібнозернистий папір для акварелі в папках та пакетах від ROSA Studio підходить для усіх базових технік акварелі та гуаші.

  Італійський папір для рисунка Fabriano Start в папках та пакетах від ROSA Studio підходить для різних технік рисунку - штрихування, розтушовування, для роботи з графітними палочками та ін.

  Папки паперу для гуаші від ROSA Studio розроблені для найпопулярнішої техніки навчання живопису. Текстура, щільність, проклейка паперу відповідають усім вимогам техніки гуаш.

  Асортимент:
  Папки для акварелі: А3 - 10, 20 аркушів; А4 - 10, 20 аркушів.
  Папір для акварелі в пакетах: А3 - 10, 20 аркушів; А4 - 10, 20 аркушів.
  Папки для рисунку: А3 - 20 аркушів; А4 - 20 аркушів.
  Папір для рисунку в пакетах: А3 - 10, 20 аркушів; А4 - 10, 20 аркушів.
  Папки для гуаші: А3 - 20 аркушів; А4 - 20 аркушів.

 • СКЛЕЙКИ

  Наповнення склейок для акварелі ROSA Gallery - це папір середньозернистої текстури Watercolor від Fabriano зі щільністю 200 г/м² та 25% вмістом бавовни, який підходить для усіх базових технік акварелі, гуаші, робіт олівцем та лінером. Середньозерниста фактура паперу підкреслює акварельний характер роботи.

  Спеціальна проклейка паперу сприяє плавному перетіканню кольорів і дає можливість досягнути дивовижних переходів між відтінками. Міцна проклейка аркушів по периметру з 4-х сторін у форматах А3 та А4, забезпечує їх оптимальний натяг та зберігає папір від деформації навіть при роботі у техніці по сирому. Таке з‘єднання паперу дозволяє працювати без використання додаткових кріплень, волога з робочого аркуша не потрапляє на

  За рахунок основи з цупкого картону, склейка для акварелі є повноцінною сучасною альтернативою планшету, що особливо зручно на пленері чи етюді. Якісний папір, легкість в транспортуванні, зручність в роботі.

  Формати склейок для акварелі ROSA Gallery:
  А3 – склейка по 4 сторонам;
  А4 – склейка по 4 сторонам;
  А5 – склейка по 1 стороні.

На сторінці
Показано 13 - 13 з 13 позицій
Показано 13 - 13 з 13 позицій