Новинка: Три нові серії трафаретів ROSA Talent

Новинка: Три нові серії трафаретів ROSA Talent

Представляємо нові самоклеючі трафарети від ROSA Talent у форматі А5, які допоможуть швидко та без зайвих зусиль створити завершений малюнок на будь-якій поверхні.

• Серія "Ажур". Витончені елементи мережива в компанії з декількома кольорами фарб створять самостійний фон, або вишукано прикрасять кути виробу.
• Серія "Рамки" - це швидка допомога в оздобленні рамок виробу.
• Серія "Кухня" -  для нанесення елементів, написів та бордюрів в кухонній тематиці на вироби: скрап альбоми, скриньки для спецій, тематичні панно та ін.
* доступні до замовлення із середини лютого 2021 року.

За рахунок якісної клеєвої основи трафарети ідеально лягають на різні типи поверхонь: тканина, скло, дерево, папір, полотно ґрунтоване, не дають малюнку розтікатися та не лишають слідів клею по собі. І, що важливо, їх можна користовувати безліч разів, лише попередньо ретельно очистивши від залишків матеріалу, що наносився.

Самоклеючі трафарети ROSA Talent підходять для роботи з акриловими та гуашевими фарбами, фарбами у спреях, фарбами для тканин, скла та кераміки, структурними пастами, гелями, позолотою, маркерами, крейдою, восковими олівцями та іншим. Створення декору з трафаретами ROSA Talent перетворюється на легкий та захоплюючий процес.

Характеристики багаторазових самоклеючих трафаретів ROSA Talent:
• 3 нові серії: "Кухня", "Ажур", "Рамки"; 23 мотиви;
• Міцний клеючий шар багаторазового використання;
• Трафарет щільно прилягає до поверхні, зберігає малюнок від розтікання;
• Для декорування різних видів поверхонь.

Трафарети самоклеючі ROSA Talent – ідеальне рішення в роботі декораторів інтер’єрів, рукодільників, скрапбукерів, чудовий помічник для студентів та школярів, надзвичайно зручний матеріал в декоруванні з дітьми.

Детальніше

Схожі публікації