Новинка: Ґрунт художній акриловий ROSA Studio у збільшеному фасуванні - 1000мл!

Новинка: Ґрунт художній акриловий ROSA Studio у збільшеному фасуванні - 1000мл!

Зустрійчайте новинку для великих форматів підрамників - відтепер ґрунт художній акриловий ROSA Studio ще й у збільшеному фасуванні - 1000мл!

Об'єм ґрунту 1000мл - найбільш оптимальний для студій та майстерень, які використовують акриловий ґрунт у великих об'ємах; для художників, які самостійно створюють основи для живопису. Також це гарна пропозиція для рукодільників, які займаються декоруванням та розписом предметів інтер’єру, та використовуть ґрунт, як основу для кращої адгезії та перекриття кольору основи перед декоруванням.

Упаковка - відро має ручку, рівні схили стінок та герметичну кришку, за рахунок чого є зручною у використанні. Після відкриття відра ґрунт не пересихає, з нього зручно відливати необхідний об'єм та збирати залишки зі стінок тари.

Основні властивості художнього акрилового ґрунту ROSA Studio:
• Об'єм 1000мл - найбільш оптимальний для студій, майстерень, великих художніх робіт
• Якість перевірена часом - використовуємо для створення полотен ROSA
• Оптимальна білизна
• Кремова консистенція
• Упаковка-відро з ручкою та герметичною кришкою

Поєднання високоякісного латексу та двоокису титану забезпечує ідеальну білизну, рівномірне нанесення та високу еластичність ґрунтованого полотна.
В залежності від очікуваного результату, художник може обрати різні способи нанесення ґрунту: при нанесенні тонкими шарами ґрунт ROSA Studio дозволяє зберегти фактуру полотна, при нанесенні товстим шаром – досягти рівної поверхні. Для регулювання консистенції, ґрунт можна розвести водою. Робочі інструменти легко відмиваються водою відразу після використання.

Акриловий ґрунт ROSA Studio пройшов тривале випробування часом - протягом багатьох років він використовується для виробництва ґрунтованих полотен ROSA. Саме тому, ми впевнено рекомендуємо використовувати його прихильникам самостійного створення основ для написання картин.

Детальніше

Схожі публікації