Нові розміри та мотиви патріотичної серії самоклеючих трафаретів ROSA Talent

Нові розміри та мотиви патріотичної серії самоклеючих трафаретів ROSA Talent

Зустрічайте доповнення патріотичної колекції трафаретів! Нові розміри та дизайни не залишать байдужим жодного щирого українця: чи ви досвідчений декоратор, чи хочете вперше для себе створити візерунок на одязі чи предметі декору.

Пропонуємо нові самоклеючі трафарети у трьох розмірах: 9х10, 9х17, 20х30 (А4):
Написи.
Популярні українські вислови та гасла різними шрифтами легко, швидко та якісно дозволять створити патріотичний напис на виробі.
"I'm Ukrainian" - створіть напис на футболці як у Президента)
Елементи.
Український тризуб, літак "Мрія", карта України, вишиванка, пшеничне колосся - символи української боротьби та стійкості, що стали відомі на весь світ, відтепер можуть прикрасити вашу футболку, еко-сумку чи джинсову куртку. Ми впевненні, що така річ стане особливою та улюбленою для Вас.

За рахунок якісної клейової основи трафарети ідеально лягають на різні типи поверхонь: тканина, скло, дерево, папір, полотно ґрунтоване; не дають малюнку розтікатися, при цьому не лишають слідів клею по собі. І, що важливо, їх можна використовувати безліч разів, головне після роботи ретельно очистити.

Самоклеючі трафарети ROSA Talent підходять для роботи з акриловими та гуашевими фарбами, фарбами у спреях, фарбами для тканин, скла та кераміки, структурними пастами, гелями, позолотою, маркерами, крейдою, восковими олівцями та іншим. Створення декору з трафаретами ROSA Talent перетворюється на легкий та захопливий процес.

Характеристики багаторазових самоклеючих трафаретів ROSA Talent:
• 55 нових мотивів патріотичної серії у трьох форматах;
• Міцний клейкий шар багаторазового використання;
• Трафарет щільно прилягає до поверхні, що зберігає малюнок від розтікання;
• Для декорування різних видів поверхонь.

Трафарети самоклеючі ROSA Talent – ідеальне рішення в роботі декораторів інтер’єрів, рукодільників, скрапбукерів, чудовий помічник для студентів та школярів, надзвичайно зручний матеріал в декоруванні з дітьми.

Детальніше

Схожі публікації