Новорічні заготовки для декору та трафарети від ROSA Talent

Новорічні заготовки для декору та трафарети від ROSA Talent

Новорічні свята вже зовсім скоро! Тож не баріться зі створенням святкового декору та підготуйтеся заздалегідь.
Зустрічайте нові новорічні заготовки для декорування та трафарети від ROSA Talent для святкового настрою, стилю та затишку Ваших домівок в новому 2024!

Ми підготували для вас різні види заготовок для декору від ROSA Talent з фанери та МДФ:
Настільні композиції 3D*: ялинки, олені, зимові пейзажі прикрашатимуть святковий стіл чи інтер'єр оселі та офісу.
Набори заготовок на підвісі з новорічними мотивами та символом 2024 року - драконом стануть оригінальними прикрасами ручної роботи для новорічної ялинки або ж декору святкового залу.

*3D заготовки – мають в комплекті покрокову інструкцію, яка значно полегшить та пришвидшить процес складання.

Заготовки ROSA Talent із фанери, МДФ та ДВП можна задекорувати в різноманітних техніках: декупаж, розпис фарбами, контурами, покриття поталлю, декор текстурними пастами, блискітками та безліччю інших.

Для створення повторювальних візерунків на одязі, шоперах, святкових скатертинах та серветках, на вікнах та дзеркалах Вам допоможуть самоклеючі трафарети у форматі А4 в новорічно-різдвяній тематиці:
• Ялинки, святкові будиночки, зимові пейзажі - традиційні новорічні символи, що перетворять звичайну скриньку чи коробку у святкову ексклюзивну річ.
• Фонові трафарети "Сніжинки" створять самостійний новорічний фон на виробі, або ж стануть основою для виготовлення багатошарового панно.
• Написи "Merry Christmas" дозволять красиво та швидко підписати, упакування для подарунка.

Самоклеючі трафарети ROSA Talent підходять для роботи з акриловими та гуашевими фарбами, фарбами у спреях, фарбами для тканин, скла та кераміки, структурними пастами, гелями, позолотою, маркерами, крейдою, восковими олівцями та іншим. І, що важливо, їх можна використовувати безліч разів, головне після роботи ретельно очистити від залишків матеріалу, що наносився.

Традиційні мотиви, цікаві дизайни нових заготовок для декору та трафаретів створять незабутню атмосферу святкування Нового 2024 року. Але не забувайте про торішні колекції, які вже не один рік залишаються актуальними!

Готуємося до новорічних свят разом з ROSA Talent!

Новорічні трафарети  Заготовки для декору

Схожі публікації